Доброго дня, друзі хунти, Кривавого Пастора та просто читачі. Почнемо з цього посту описувати окрему галузь медичної психіатрії. Що саме - читайте у темі.

Автор — makhauser
12 ноября 2014, 01:36

Взагалі, колись давно, ще у 20 сторіччі, я вигадав цілу планету. Зі своїми людьми, історією, певними подіями та різницями географії від Землі. Не роблячи акценту на схожості назв, було додано ще 1 континент (Марахона) з 10 країнами. Раніше вони виступали у футбольній лізі своїй окремо, потім об’єдналися з "Європою", як й у Єврокубках (Євромарахонакубках, ок). Протягом написання матеріалів, я буду вносити певну точність для розширення стадії своєї шизофренії, проте наразі розкажу про крайній ЧС, який був в Іспанії та Португалії!

Не маючи реальної змоги робити світлини у мозку, буде трошки замало зображень, хоча можу вставляти світлини кошенят та цуциків:

Отже, поки ви дивитесь на ці милі морди, я розкажу, що 2014 рік - останній рік, коли чемпіон автоматично потрапляє у наступний розіграш. Чемпіоном у 2010 році став Бут з Марахони. Про це мова піде далі.

У Плей-офф до виходу зійшлися 6 команда розіграшу в Марахоні та 2 команда Океанії. ЖЙП (Жан-Йєр Понкрете) не залишив шансів Таїті.

У Європі Італія завдяки помилці рефері перемогла Словаччину 2:1 та 1:1, Польща сенсаційно здолала Францію завдяки голкіперу Вольни (1:0 та 2:0), Болгарія дотиснула відкриття ЧЄ-2012 Мальту (3:2в 1:2д), а Швеція спокійно розібралася з Данією (5:1 2:3), і було жеребкування.

Група А (Португалія, Сербія, ЖЙП, ПАР)

Сербія виступала як колишня Югославія, що логічно (у дитинстві я не сильно волів розбиратся у гео-політиці, тому засновувалися знання на футболі, ЧЄ00 та інше, тому Словенія існувала довго та успішно).

У першому турі господарі приймали африканців. Шалена підтримка рідних стін не допомгала протягом першого тайму, а на 55 хвилині й зовсім завалила, 0:1, забив опорник "Карпи" Рамісен. На 75 хвилині він віддав гольову передачу на Кеке, а той не схибив - 2:0 як відро холодної води на португальців. Але флейту взяв у руки Портус-мол та зробив дубль. Варто відзначити неймовірно прекрасну гру голкіпера ПАРу Седероса

У матчі 2 першого туру цієї групи команди обмінялися голами Румі (ЖЙП) та Доріча (Сербія).

У другому турі Доріч з пасу Джанковіча та Кібічес з пасу Доріча вже на 33 хвилині перемогли Португалію - 2:0

ПАР-ЖЙП влаштували триллер, який завершився на користь марахонців - 2:3 (Кеке, 4, 77 - Роланд, 11, Румі, 44п, 89)

Третій тур приніс таку ж саму поразку збірній ПАР (Кеке, 21, Горге, 33п - Доріч, 48, 86, 90+2

Португалія мала б обов’язково вигравати, але не вийшло. На 2 їхніх голи у першому таймі, Румі відповів своїми на 80 та 87 хвилинах - 2:2

Сербія 7

ЖЙП 5

Португалія 2

ПАР 1

Група B (Вехт, Чехія, Австрія, Перу)

Вехт спокійно показав лідерькі якості у матчі проти Перу, забивши три голи та не пропустивши жодного. Чехія зуміла забити Австрії лише на 76 хвилині - Родео віддав передачу на Чеха - 1:0

У другому турі майже вирішувалася доля першого місця, тому перемогу Австрії над Перу не важлива була на ряду з 2:2 від вехтців та чехів.

У третьому турі Іпсар зробив дубль у ворота європейців, але Чехія виявилася більш вражаючою - 7:0 над Перу

Чехія 7

Вехт 7

Автрія 3

Перу 0

Група C (Словенія, Євро, Бразилія, США)

Тут Бразилія інша, а Євро - знову команда з Марахони, маленький клуб з якої вразив Эвропу, здобувши ЛЧ ("аСрет").

Словенія, найтитулованіша команда Європи на останній хвилині матчу з бразильцями прогавила голкіпера та його гол. Палоп? Щось таке - 2:2

Євро (Evro) спокійно розтрощив американців - 5:0.

США потім програли 1:2 Словенії, а Євро продовжило серію сухих перемог - 3:0.

Але у третьому турі Євро програло словенцям 2:1, а матч Бразилії та США був товариським, що не завадило Мальдо засвітитися та перейти у склад сильного клубу - 4:0

Словенія 7

Євро 6

Бразилія 4

США 0

Група D (Бут, Японія, Італія, Єгипет)

Бідолашні єгиптяни опинилися у м’ясорубці, хоча у першому турі нав’язали боротьбу італійцям - 1:1 (Італія змогла забити лише на 89 хвилині). Японія у сусідньому матчі сенсаційно здолала найсильнішу команду світу 4:2. Не допоміг Буту навіть Геній Кола-Као.

У другому турі Японія і Італія лідера не виявили (1:1), а Бут розійшовся та забив 6 голів.

У третьому турі групи Японія спокійно здолала Єгипет, а Італія, як не старалася, не перемогла Бут - 1:2

Японія 7

Бут 6

Італія 2

Єгипет 1

Група E (Німеччина, Керлік, Швеція, Фіджи)

ЧС 1994, Німеччина, почала зі спокійного "виносу тіла" Фіджи - 1:4. Двічі забивав Вульф

Головні конкуренти на вихід почали з напружливого поєдинку - 2:2.

У другому турі Швеція обіграла Фіджи, як і Німмечина - Керлік. Гол за німців забив Карл Фріц, найкращий гравець ЧС94. Це був для нього вже 6 поспіль чемпіонат, у якому він забиває 2 чи більше голи

Керлік знищив Фіджи у третьому турі з рахунком 5:0, цього було вдосталь, що обійти Швецію, яка програла 1:0 (Ферде)

Німмечина 9

Керлік 4

Швеція 4

Фіджи 0

Група F (МкМаннаман, Шотландія, Норвегія, Індія)

Команда не має нічого спільного зі старим футболістом.

У першому турі вони не забили шотландцям, а ті відповіли люб’язністю - 0:0

Норвегія перемогла Індію 2:1, двічі забив Сій.

У дргому турі МкМ забив Індії 2 голи, причому перший гол було забито з передачі голкіпера Голласа на Балє. Шотландія мінімально перемогла (Саймон, 4)

У третьому турі індійці були розчавлені 4:0, а у драматичному матчі, у якому Сій вілкрив рахунок на 14 секунді, а Тепту зрівняв під завісу була зафіксована нічия, хоча Норвегія била близькою до дива.

Шотландія 7

МкМ 5

Норвегія 4

Індія 0

Група G (Бельгія, Керлян, Польща, Канада)

Вольни не допоміг проти чемпіона Європи 2008 року, і Бельгія спокійно перемогла 2:0 (Кетінас, Кім бо Кастєкнів), а Керлян виніс Канаду з рахунком 4:0

У другом турі Бельгія продовжила перемагати, на цей раз 1:2 - Керлян. Покоління у бельгійців постарішало, проте сили ще є! Польща мінімально здолала канадців.

А у третьому турі слов’яни змогли встояти проти навали керлянців, тоді як Бельгія спокійно розібралася з канадцями - 4:0

Бельгія 9

Керлян 4

Польща 4

Канада 0

Група H (Іспанія, Аргентина, Болгарія, Камерун).

Інші госполарі ЧС потрапил до групи Н, де зустрічалися з Аргентиною, гравець та лідер якої (Хахт) прийняв громадянство Іспанії.

У першому турі Макс Донна та Ґіґо зробили справу - 4:1 над камерунцями. 3 голи Доннм, 3 передачі Ґіґо, автогол та гол самого півзахисника іспанців. У другому матчі першого туру Болгарія втрималася з Аргентиною - 1:1.

Такий же рахунок було зафіксовано й у матчі проти інших лідерів групи з Іспані, чим скористалася Аргентина, забивши 3 голи африканцям (Віваді (2) та Тереос).

Перед третім туром 3 команди могли претендувати на 2 місця, і Іспанія обіграла південно-американців завдяки голу Рубіо на 63 хвилині. А Болгарія здолала Камерун та несподівано пройшла далі!

1/8

Сербам дістався Вехт, і їм пощастило правильно побудувати гру. Забивши на 3 хвилині, вони трошки заспокоїлися та пропустили двічі до 81 хвилини. Потім - гол у додатковий час та "добивальний" на 107 від старого Кібічеса - 3:2, Сербія йде далі. Залишається невідомим, чому тренерський штаб Вехту жодної хвилини не дав Ронте, який пропустив за доволі складний чемпіонат на 38 матчі всього 9 голів (9 голів, уявляєте? 30 матчів на нуль. На жаль, його команда, "Санго" посіла лише 2 сходинку).

У другому матчі зустрічалися старі знайомі по ЧС та особистих зустрічах. Вони навіть проводили Матч Тисячоліття 31 грудня 1999 року. Тоді Мухамед забив двічі, а його конкурент - словенець Махаон - 0, як і молода й майбутня зірка світого масштабу Едмін Кола-Као. У цьому матчі знову забив 36-річний Мухамед, допоміг йому та склав компанію Едмін. На це Словенія відповіла голами Махаона та Сігніцу Ватомлу, найкращого гравця переможного для балканців Євро у Чехії та Словаччині (2012) - 2:2 в основний час. По пенальті більше пощастило Буту - 3:2

У третьому матчі Чехія спокійно, холоднокровно, без неорвів здолала ЖЙП - 5:1, тим самим забивши за 2 матчі 12 голів

Відкриття чемпіонату, Японія, продовжила дивувати, вибивши сильну та міцну команду Євро 2:1, хоча всі голи було забито пілся 100 хвилини. Варто врахувати автогол євровців.

Німеччина продовжила ходу, вибивши деколи грізний МакМаннаман 3:0. І знову забив невгамовний Фріц!

Бельгія перегорнула останню сторінку болгарської казки, спокійно обігравши супротивника 2:0

Шотландія зуміла здолати Керлік, а господарі - не перемогли Керлян (2:1 та 2:3 відповідно)

1/4

Сербія - команда потужна та сильна, але не настільки, щоб грати на рівних з Бутом. Один єдинний гол забив Луї Рац (існував у голові ще в 98, якщо що) на 82 хвилині з пасу Конті.

Німеччина перервала й бельгійську казку, зусиллями Вульфа (1:0, 77 хвилина)

Чехія, у свою чергу, зупинила Японію - 2:1, а Шотландія голом Саймона на 101 хвилині вийшла у півфінал

1/2

Бут - Німеччина 2:1 (Кола-Као, 21, Тчібо, 56 - Фріц, 9). Матч, гідний фіналу

Чехія - Шотландія 1:0 (Родео, 77)

3 місце

Німці та шотландці провели чудовий чемпіонат. Яскравий, красивий, живий. Що й підтвердили фінальним для себе матчем

Фріц, 43 - 1:0, Саймон, 52 - 1:1, Вульф, 54 - 2:1, Ферде, 81 - 3:1, Саймон, 88 - 3:2

На більшого скотів не вистачило, й вони - 4, здоюувши мідні медалі (так-так, ми не шкодуємо медалей для 4 місця)

Фінал

І знову трошки няшності

У фіналі зустрілися дві дивовижні команди, Бут та Чехія. Чехія та Бут. Лог поєдинку можете почитати, щоб не робити спойлерів занудством:

BUT: Nescafe – Bond, Teo, Kremen, Liam – Felon, Monterrey, Cola del Nierro – Tchibo,Cola-Cao (c), Konti

CZECH REPUBLIC: Miklesh – Molisen, Pikesh, Kapek, Lasm, Kilok – Hunk, Logas, Rodeo (c) – Cheh,Tomerek

0' So, we start

2' CdN founds Konti, but Andy misses

7' Yellow card for Kilok. Felon fouled.

14' Corner for But. Amazing chance for Cola-Cao, bu Miklesh is fantastic on the line

16' Another chance for But. The ball finds a post after Tchibo's shoot

19' Rodeo's pass to Cheh is interrupted by Kremen.

21' GOOOOOOOAL!!!!!!!! Rodeo!!!!! Brilliant kick from 22 metres! 0:1

23' Miklesh! What a genius save after Konti's shoot29' Yellow card for Felon. Lucky not to get red!

30' Wow, Rodeo finds Tomerek, but Chris is in a bad position

35' GOAL! Maestro Monterrey assists. Brilliant blind pass to Cola-Cao, who with 1-touch kick scores

37' Damn, he is good. Cola-Cao finds Tchibo, but something went wrong.

40' MIKLESH!!!!! 2 saves in a row for a 33 y.o GK

42' Rodeo tried to make Cheh a scorer, but the last shoots wide

44' GOAL!! But it won't stand. Tomerek was in a deep offside trap

45+1' Half time

48' Substitution, But. Liam off, Niko on

50' Yellow card and penalty. Kapek is a fool

51' M! I! K! L! E! S! H! He saves his team.

52' Substitution, Czech: Lasm off, Jacek on

53' Molisen makes the difference and finds Rodeo. Nescafe saves.

54' Substitutions, But. Tchibo off, Muhamed on; Monterrey off, Rind on

57' MIKLESH! Another save. Muhamed's shot is stoped by a Czech genius

59' GOAL!!! RODEO!!!!!!!! Assisted by Molisen

64' So sweet. Cola-Cao shot find a bar, and Muhamed's one is saved by Muhamed.

69' GOAL!!! Muhamed scores!! Assisted by Teo

73' Substitution, Czech Republic. Hunk off, Klopen on

75' GOAL!! Cola-Cao. He is just the best. So sorry for Miklesh and Rodeo!

81' Cheh's agony. What a pity. Second final is lost?

86' Kremen is a fantastic with his tackling.

88' Substitution, Caech: Logas off, Moldar on

89' Direct red card for Bond!

90' It's all over. BUT wins the game. Miklesh is a hero!

Матч закінчився, Бут став чемпіоном у 15 раз з 22 розіграшів, Чехія здобула перші медалі ЧС. Бут залишився єдиною командою, яка грала у півфіналах кожного ЧС

Золотий м’яч здобув Родео (Чех) (7 голів та 7 передач), Штефенберг (Нім) здобув приз найкращого ГК, золоту бутсу отримав Чех за 9 голів, а Смарагдову (за найкращу результативність за гру) - Румі (ЖЙП), з 6 голами.

Такий був футбол. Наразі вже відбуваєтся ЛЧ та ЛЄМ (Євромарахона), відбірковий тур до ЧЄ (за дивовижним збігом, у Франції), тому, якщо це нормально, будемо писати й про таке. Любіть футбол та робіть МРТ

Там трошки більше інформації, таблиць та данних. Інджой)