Tribuna/Футбол/Блоги/Футбольний Роналду/Друга частина огляду другого туру УПЛ

Друга частина огляду другого туру УПЛ

Ми мали можливість спостерігати в’язкий матч, де моменти мав Маріуполь. На полі дуже активний Мишньов – то б’є з далеку, то грає до останнього і ледь не виграє м’яч у голкіпера Десни, який помиляється.

Автор — Роналду
2 августа 2021, 23:44
2

Маріуполь – Десна 1-2

Ми мали можливість спостерігати в'язкий матч, де моменти мав Маріуполь. На полі дуже активний Мишньов – то б'є з далеку, то грає до останнього і ледь не виграє м'яч у голкіпера Десни, який помиляється. Багато зіткнень і бажання забити гол. 35 хвилина матчу приносить проблеми для Маріуполя. Кащук фолить на Калітвенцеві і заробляє другу жовту картку. Господарі опиняються у меншості. Варто зазначити, що команда не закривається, після вилучення, і продовжує атакувати. Чудовий момент був у Очеретька який бив за межі штрафного. Десна, після отримання чисельної більшості, намагається перехопити ініціативу. Футболісти роблять навіс за навісом, але немає концентрованого удару по воротах.

Андрій Кулаков на 65 хвилині матчу виводить Маріуполь у перед 1-0. Гол створив Микитишин, який з'явився на заміну і відразу віддав гольовий пас. Пройшло не так багато часу, як Калітвінцев створює момент для Десни і гол забиває Будківський. Тим самим робить рахунок матчу 1-1. На 92 хвилині матчу Десна виходить вперед. Забиває Безборотько. Рахунок стає 1-2 на користь гостей матчу. Як показує повтор взяття воріт відбулось із офсайду. Знову згадуємо відсутність ВАР і помічаємо ще одну команду, яка стала її жертвою. Вилучення Кащука таки є результативним для гостей і великою проблемою для Маріуполя, адже саме через вилучення і суддівську помилку господарі втратили очки.

Маркевич-молодший розчарований, щось у нього не клеїться у цьому сезоні. Якщо триватиме так і далі відставка стане маячити над тренером Маріуполя. Лідером чемпіонату, за додатковими показниками, стає Десна Чернігів. З чим їх і вітаю!!!

Динамо – Верес 4-0

Старт матчу ознаменувався спринтерською швидкість господарів і розконцентрацією гостей. Уже на 6 хвилині матчу рахунок був 2-0. Хоча розпочати потрібно з того, що Динамо вийшло абсолютно неочікуваним складом. У центрі захисту був відсутній Забарний, замість нього на поле вийшов Попов. Місце у центрі захисту також отримав і молодий Сирота, правого захисника грав Тимчик. Центр поля теж зазнав змін, замість Сидорчука матч розпочав Андрієвський, а на вістрі атаки мав грати Гармаш. Можливо саме ці зміни внесли дисбаланс у гру команди гостей.

Розпочав погром Вереса навісом Караваєва, який поклав м’яч точнісінько на голову українського Рамоса (Попова) а той не схибив і відправив круглого у ворота гостей 1-0. Уже наступною атакою Тимчик навішує у штрафний майданчик і гол забиває Денис Гармаш 2-0. Відчувалось, що Верес не увійшов у гру. Динамо будує чудові комбінації під час позиційних атак. Саме під час однієї із таких позиційних комбінацій на 42 хвилині матчу рахунок стає розгромний. Це пройшов Андрієвський, який віддав, зрячий, пас на Тимчика і рахунок стає 3-0.

Другий тайм – чиста формальність для Динамо і бажання забити гол престижу у Вереса. Варто зазначити, що у середині першого тайму травму отримав Попов, після перерви тренери обох команд зробили по три заміни. Моменти у Вереса були і вони змогли забити гол, який відмінили через офсайд. Динамо не зупинялось і продовжувало будувати позиційні атаки. Під кінець матчу у штрафному майданчику збили гравця Динамо. Пенальті, який реалізував Циганков (гравець, який вийшов на заміну). Правило цього туру працює майже в кожному матчі. Гравець, який виходить на заміну бере участь у взятті воріт, або віддає гольовий пас, або сам забиває. Рахунок матчу 4-0. Динамо успішно стартує у чемпіонаті і продовжує готуватися до Ліги Чемпіонів.

Ворскла – Рух 2-0

У Ворскли складна ситуація. Команда після поразки від КуПС потрапила у психологічну та емоційну яму. Тому варто було очікувати важкої гри. Гравці відчували відповідальність і вину перед вболівальниками за ранній виліт із єврокубків. У тренерському колективі присутній конфлікт. Є тиск і зі сторони вболівальників. Все це впливає на психологічний стан і результати, але сьогодні команда була бойова і грала у свій футбол.

Перший гол прийшов після удару Кане, на добиванні вдало зіграв Скляр. Саме Скляр за декілька хвилин, після забитого голу, мав оформлювати дубль, але підвела реалізація. У другому таймі, на 60 хвилині, полтавці запресингували Рух, що призвело до помилки Білого, який змусив голкіпера далеко вийти із-за воріт. Де більш щасливішим виявився Степанюк, який поставив крапку у матчі 2-0.

Дуже добре, що Ворскла виграла цей матч, адже результат дозволить скинути певну психологічну напруженість серед гравців і тренерського штабу. Футболісти мають повірити у свої сили. Рахунок матчу 2-0 має надати впевненість для майбутньої зустрічі проти ФК Львів.

Інгулець – Зоря 1-5

Найрезультативніший матч, другого туру, відбувся під фінішною лінією. Матч можна було завершувати на 7 хвилині матчу, адже рахунок уже був 0-2. Спочатку на 6 хвилині Кочергін пробивав з-за  меж штрафного майданчику і відкриває рахунок у матчі. Через хвилину, помилка голкіпера Інгульця, призводить до пасу Громова на Кочергіна, який забиває другий м’яч у ворота господарів. Гра заспокоїлась, хоча моменти мали, як господарі так і гості матчу. Здалось, що Інгулець перші хвилини був незібраний через, що команда пропустила два голи. Помилки були такі самі, як і у матчі із Шахтарем.

Другий тайм і розгром господарів продовжується. На 51 хвилині матчу Кочергін оформлює перший хет-трик у цьому сезоні, при цьому очолює бомбардирську гонку чемпіонату. Момент реалізовує і Інгулець на 75 хвилині після передачі Полегенька забиває Сітало. Втім надія на спасіння Інгульця зникла так до кінця не з’явившись. 83 хвилина Крістіан забиває гол після чудової комбінації Кочергіна – Булеца – Крістіана. Уже на 92 хвилині матчу Зоря ставить крапку у цьому поєдинку – це Фрімпонг з передачі Булеци робить рахунок 1-5. Варто відзначити, що знову тренери вгадали із замінами. Що ж тут скажеш? Інгульцю не позаздриш. Через велику кількість нових футболістів, які ще не зіграні між собою гравці знаходяться не у оптимальній формі. Оптимальну гру Інгульця варто очікувати ближче до 5-6 туру, але до цього моменту гравці можуть потрапити до психологічної і емоційної ями.

Нарешті відбувся повноцінний тур нашого чемпіонату, де було зіграно 8 матчів і забито 23 голи.