Tribuna/Футбол/Блоги/Serie A │Серия А │Серія А/Інтрига досі жива

Інтрига досі жива

Битва між Наполі та Ромою за срібло продовжується. В турнірному становищі різниця між клубами складає 2 очка, тому команді Мауріціо Саррі треба бути особливо обачними в останніх трьох матчах. В рамках 36-го туру римляни відправились на Луїджі Ферраріс, де зіграли проти «грифонів». На Лучано Спалетті чекав важкий матч, адже з 43-х набраних очків 33 Дженоа набрала на рідному полі. До того ж, «россоблу» виграли п’ять останніх матчів у себе вдома. З перших секунд зустрічі Дженоа всіма силами пішла брати на штурм ворота римлян, і після необачної гри гостей мало не відк...

Автор — Ivan Vovkogon
3 мая 2016, 20:19
3

Битва між Наполі та Ромою за срібло продовжується. В турнірному становищі різниця між клубами складає 2 очка, тому команді Мауріціо Саррі треба бути особливо обачними в останніх трьох матчах.

В рамках 36-го туру римляни відправились на Луїджі Ферраріс, де зіграли проти «грифонів». На Лучано Спалетті чекав важкий матч, адже з 43-х набраних очків 33 Дженоа набрала на рідному полі. До того ж, «россоблу» виграли п’ять останніх матчів у себе вдома.

З перших секунд зустрічі Дженоа всіма силами пішла брати на штурм ворота римлян, і після необачної гри гостей мало не відкрила рахунок. Та вже на шостій хвилині в воротах генуезців розписався Мохамед Салах, який разом з Дієго Перротті розклали оборону «грифонів» на кварки.

Господарі не стали миритися з результатом, і на 13 хвилині зустрічі в сітку воріт Роми забив м’яч колишній гравець столичного клубу Тахцідіс, таким чином, відновивши інтригу в матчі.

В другому таймі на 30 хвилин на поле вийшов Франческо Тотті.

Але перед тим, як побачити Імператора в дії, Леонардо Паволетті вивів Дженоу вперед, порвавши сітку воріт Щесного.

На 77 хвилині зустрічі Тотті блискуче вистрілив «на силу» в дальній кут воріт «грифонів» – у Ламанни не було шансів. Цікаво, що в цьому сезоні Тотті забиває в середньому 1 гол за 68 хвилин.

А під завісу матчу Едін Джеко віддав передачу на Ель-Шаараві, якому вдалося втекти від захисників – і той не схибив.

Фінальний свисток! 2:3! «Вовки» вивозять із Луїджі Ферраріс три очка. А Тотті знову відзначається голом!

Одразу по завершенню матчу Дженоа – Рома, на стадіоні Сан-Паоло розпочалася зустріч між Наполі й Аталантою. Для гостей з Бергамо сезон вже завершений – «бергамаски» осіли на 14-ій сходинці, і ні на що претендувати не можуть. Зовсім інша ситуація у Наполі – перемога для них була просто необхідна, адже Рома свій матч виграла, та, на той момент, обігнала команду Мауріціо Саррі на один пункт.

Тільки пролунав свисток – тут же «неаполітанці» понеслись вперед. Вже на 10 хвилині Марек Гамшик точно навісив у штрафну Ігуаїну – аргентинець без проблем переправив м’яч у ворота.

На 57 хвилині Аллан не зміг подвоїти рахунок, «вийшовши на побачення» з голкіпером, проте на 77 хвилині Кальєхон закинув м’яч до Гонсало Ігуаїна, і аргентинець робить рахунок 2:0. Для Гонсало це вже 32 гол в сезоні – неймовірний результат!

Аталанта не склала зброю: на 85 хвилині м’яч все ж таки залетів у ворота Пепе Рейни, щоправда це був автогол Рауля Альбіоля.

Під кінець матчу «адзуррі» мали ще декілька «забивних» моментів, але на місці був Марко Спорт’єлло – непогану гру проводить 23-річний голкіпер.

Наполі став першим клубом в історії Серії А, якому вдалося забити 100 голів за сезон. Ігуаїн і компанія зараз у феноменальній формі!

Таким чином, Наполі повертається на друге місце, знову відриваючись від римлян на два очка. В наступному турі Рома прийматиме К’єво, а от на Наполі чекає непроста виїзна гра з Торіно. Інтрига досі жива…