Tribuna/Футбол/Блоги/Ретро/Рік тому Україна провела божевільний матч з Нідерландами на Євро. Дух захоплює при перегляді

Шедевр Ярмоленка, неймовірні сейви Бущана та казковий другий тайм.

Блог — Ретро
Автор — Oleksandr Bessonov
13 июня 2022, 11:17
6

Рівно рік тому, 13 червня 2021-го, Україна зіграла свій перший матч на Євро-2020 проти Нідерландів – 2:3 з божевіллям у другому таймі.

Перший тайм вийшов під знаком Георгія Бущана – воротар робив неймовірні сейви.

У другому таймі здавалося, що все для нашої команди закінчено. Спочатку Вейналдум скористався помилкою Миколенка та пробив у дев’ятку – 0:1. А через кілька хвилин Миколенко та Матвієнко не зуміли зупинити Вегорста – 0:2.

Але Україна спромоглася на гарну відповідь. Голи Ярмоленка та Яремчука вже назавжди залишаться в історії збірної – це перші гравці після Шевченка, які зуміли забити гол на Євро.

Шедевр Ярмоленка:

Гол Яремчука:

На жаль, у цієї казки вийшов поганий кінець для нас. На 85-й хвилині Думфріс виграв повітря у нашому штрафному майданчику і забив вирішальний м’яч – 2:3.