Tribuna/Футбол/Блоги/Дніпро за справжній футбол/Плей-оф італійської серії Б

Плей-оф італійської серії Б

Після відтермінування таки розпочалися матчі за останнє місце в Серії А. І вони подарували декілька цікавих моментів

Автор — Roman Ščerbak
4 июня 2018, 12:08

Читадела грає внічию, але виходить далі, а Венеція спокійно обходить Перуджу.

Спочатку деякі виправлення: зняття очок із Барі (а зняли їх 2) мало трохи більше впливу, аніж я писав раніше. По-перше, їм довелося їхати на виїзд, замість грати вдома. По-друге, оскільки в підсумку вони зайняли місце, нижче за Читаделу, було вирішено результат гри.

У першій половині гри голів забито не було, але кожна команда створила декілька небезпечних моментів. У Барі це штрафний від Балковця, відбитий воротарем та прорив Сабеллі, який завершився ударом у зовнішній бік сітки. Після цього відповіла Читадела. Спочатку ударом Бартоломея, який пізніше став героєм гри, з-за меж карного майданчика, а пізніше — Скенетті з лінії воротарського.

Перший гол забив ударом з-за меж карного на п’ятдесятій хвилині Ґалано.

За чотири хвилини майже з лінії воротарського пробив Куаме, Мікаї зумів відбити. У продовженні тієї атаки Йорі сильно пробив із великої відстані, однак і тут воротар Барі впорався.

На п’ятдесят дев’ятій хвилині Бартоломей зрівняв рахунок, чітко пробивши зі штрафного. За десять хвилин після того, як іще один штрафний удар, а потім і добивання, було заблоковано, Бартоломей невідпорно пробив у дотик, вивівши господарів уперед.

На сімдесят п’ятій Скенетті мав можливість збільшити перевагу Читадели, пробивши з лінії карного, однак Мікаї знову завадив цьому.

За три хвилини до завершення основного часу Нене забив один із тих м’ячів, які можна назвати дивними. Гравець зумів пробити майже від кутового прапорця, після чого Альфонсо не зумів утримати його в руках і м’яч перетнув лінію.

Розпочався додатковий час, де можна відзначити лише вилучення Брієнци за удар Скенетті по нозі та сутичку, що була наслідком цього та спричинила вилучення Дьомбера та Сабеллі, останнього з яких до цього часу вже замінили, та вихід того самого Скенетті віч на віч із Мікаї, який завершився ще одним сейвом воротаря Барі.

У підсумку 2:2, але через те, що господарі зайняли вище місце в основній сітці турніру, саме вони зустрінуться зі Фрозиноне у півфіналі, який відбудеться в середу та неділю.

У другому поєдинку зустрілися Венеція та Перуджа. Це також було цікаве протистояння тренерів: Інзаґі проти Нести. Колишні гравці ФК «Мілан» учора ввечері опинилися по різні боки.

Перший момент створив румунський гравець венеційців Сучіу, але чітко зіграв Леалі. У відповідь був удар Діаманті, який зумів зупинити Аудеро.

На тридцятій хвилині Штулаць отримав передачу з кутового та пробив у дотик. Неймовірний удар завершився першим забитим м’ячем.

Сам на сам з Аудеро опинився Черрі, але його удар у ближній кут було відбито.

У другій половині гри Штулаць підхопив круглого в карному супротивника, та після його спроби м’яч пішов повз ворота.

На сімдесят четвертій після подачі кутового Леалі відбив удар головою з убивчої позиції від Ґейха. Але на добиванні опинився Модоло, і там воротар не міг нічого вдіяти.

На вісімдесят третій спрацювали заміни: Дзиґоні самостійно пройшов майже крізь увесь захист та віддав розкішну передачу. Пінато дотепно пробив лівою ногою у правий від себе кут.

Перемога 3:0, однак за володінням та кількістю ударів перевага саме на боці Перуджі. У півфіналі Венеція вийшла на Палермо.

Зазначу, що ця гра розпочалась із затримкою, оскільки в першому поєдинку дня був додатковий час.