Tribuna/Футбол/Блоги/Фотоблог На берегах Днепра/Як двічі два. Кращі кадри перемоги «Дніпра» над «Волинню»

Як двічі два. Кращі кадри перемоги «Дніпра» над «Волинню»

Найбільш ефектні світлини впевненної перемоги дніпрян – в фоторепортажі Станіслава Руденка.

Автор — StaS
16 апреля 2014, 11:00
28

Так склалося, що «Волинь» є досить неприємним суперником для «Дніпра» в останні роки. Але на разі дніпряни боряться за чемпіонство, і за рахунок цього матча мали нагоду відірватись від «Шахтаря» на 3 пункти. Так і сталося, та починалося все не так солодко. Але про все по порядку.

Приємного перегляду ( Усі фото, як і завжди, клікабельні, доступні у розмірі 1920*1280 )

16. Морок насунувся на Готем?)

17. Матеус ще у першому таймі намагався відкрити лік забитим м’ячам, та ще й як ефектно

18. Загалом, перший тайм для дніпрян пройшов під знаком змарнованих можливостей, а за хвилину до перерви «Волинь» ще й забила. Тож було про що подумати на відпочинку

19. Погодьтесь, не дуже гарний результат першого тайму як для команди, яка декларує боротьбу за чемпіонство. Настрій був не дуже, але у перерві все змінилось. Спочатку мав нагоду поспілкуватись з фанами «Волині». Вони були приємно здивовані кількістю українських прапорів на стадіоні..

20. ..а потім зустрів брата, якого не бачив силу силенну часу (непевне десь рік, а може й більше)

21. Тож настрій покращився, і на другий тайм особисто я покладав великі надії

22.

23. Селезньов вийшов замість Канкави

24.

25. Увага на обличчя Зозулі

26. А тут увага на обличчя Матеуса. Ротань зараз попаде у поперечину, але першим на добиванні буде Селезньов

27. 1-1. Мої надії на другий тайм почали справджуватись

28. Зозуля втікає від м’яча?)

29. І віддає на Матеуса, 2-1

30.

31. Матеус пробігає повз воротаря і останнього захисника, і заходить з м’ячем у пусті ворота. 3-1

43.

44. 5-1. Каре від Матеуса. Перше у його профессійній кар’єрі. Вітання!

45.

46.

47.

48.

49.

«Дніпро» поки що випереждає «Шахтар» на 3 пункти, а гірнякам предстоїть матч з київським «Динамо». Боротьба за медалі загострюється!

На цьому все. До нових дописів. Мир усім вам!