Tribuna/вид спорта не определен/Блоги/Наші News/Бразилія - ​​Хорватія 3:1

Бразилія - ​​Хорватія 3:1

У матчі відкриття збірна Бразилії пропустила першою, але дубль Неймара допоміг їй відігратися. Ворота «пентакампеонів», які приймали світовий чемпіонат вперше з 1950 року, були розпечатані вже на 11-й хвилині, коли автогол забив Марсело, повідомляє uefa.com.

Блог — Наші News
Автор — Our-News.org
13 июня 2014, 12:31

У матчі відкриття збірна Бразилії пропустила першою, але дубль Неймара допоміг їй відігратися. Ворота "пентакампеонів", які приймали світовий чемпіонат вперше з 1950 року, були розпечатані вже на 11-й хвилині, коли автогол забив Марсело, повідомляють "Наші News / Українські новини".

Проте потім на авансцену вийшов Неймар. У 50-му матчі за збірну нападаючий "Барселони" забив свої 32-й і 33-й голи на міжнародній арені. Фінальний рахунок встановив Оскар незадовго до закінчення зустрічі. Хоча команда Луїса Феліпе Сколарі з перших хвилин встановила контроль над м'ячем, на стартовому відрізку більш небезпечні моменти створили хорвати. На сьомій хвилині Івіца Оліч головою пробив поруч зі штангою. Колишній нападаючий ЦСКА не опустив рук і незабаром був винагороджений. Після його прострілу зліва Никица Єлавіч, як слід вдарити не зміг, проте м'яч рикошетом від ноги Марсело все ж опинився в сітці.

Бразилія швидко прийшла в себе і до середини тайму вже володіла повною перевагою. Коли Оскар наносив кручений удар з лінії карного, м'ячу, здавалося, нікуди було діватися, крім як у ворота. Однак кіпер "Ростова" Стіпе Плетікос феноменальним чином врятував хорватів. Втім, і він виявився безсилим, коли на 29-й хвилині Неймар хльостко вистрілив під захисника.

Після перерви господарям мундіалю явно не вистачало свіжих ідей в атаці. Потрудитися Плетикосі довелося хіба що після дальнього удару Даніела Алвеса зі штрафного. На допомогу прийшов пенальті, призначений за фол Деяна Ловре на Фреді. Плетікоса навіть дістав м'яч долонями, але удар Неймара був такий сильний, що гол все ж відбувся - 2:1. Форвард "Барси" цілком міг стати і автором хет-трику, якби до нього дійшла передача Оскара з флангу. Замість цього на м'яч вистрибнув Давид Луїс і пробив головою вище воріт з не найбільш зручного положення. У кінцівці бразильським уболівальникам довелося понервувати, але для них все завершилося добре - голом атакуючого хавбека "Челсі". Наступні матчі в цій групі відбудуться уже скоро, у вівторок Бразилія грає з Мексикою, Хорватія в середу - з Камеруном.