Tribuna/Футбол/Блоги/Sport by Alex/Чемпіонат Івано-Франківської області. Перша Ліга. Короткий огляд одинадцятого туру

Регіональний футбол відновлюється після карантину.

Блог — Sport by Alex
Автор — duce
6 июля 2020, 22:25
1

В неділю, 5 липня стартувало друге коло чемпіонату Івано-Франківської області з футболу. Змагання мали поновитися ще тиждень тому, однак повінь на Прикарпатті змусила ІФАФ перенести матчі 10 туру на 15 липня.

"БЕСКИД" (Надвірна) - "ТУРКА" (Турка) 4-1

1-0 - Куртяник, 2' 2-0 - Гандзюк, 17' 3-0 - Романюк, 22' (пен.) 4-0 - Романюк, 63' (пен.) 4-1 - Маковійчук, 88' (пен.)

"Бескид" досить впевнено переміг "Турку", по факту вже в перші 20 хвилин господарі зняли всі питання про переможця. Дотриматися в другому таймі - це була вже справа техніки.  Ця перемога допомогла надвірнянцям обійти "Турку" в турнірній таблиці.

"ПРОБІЙ" (Городенка) - "ПРИКАРПАТТЯ-ТЕПЛОВИК" (Івано-Франківськ) 0-1

0-1 - Матуляк, 83'

Дублери першолігового "Прикарпаття" лише в кінці матчу змогли здолати опір футболістів з Городенки. Хоч "Пробій" і посідає передостаннє місце в турнірній таблиці, але клуб демонструє непоганий футбол, і часом може дати бій лідерам чемпіонату.

"ПОКУТТЯ" (Коломия) - "КАРПАТИ" (Брошнів-Осада) 2-0

1-0 - Савчук, 54' 2-0 - Камрадський, 85'

Лідер чемпіонату обираючи між Аматорською Лігою та чемпіонатом області віддали перевагу регіональним змаганням. В дебютному матчі другого кола до Коломиї завітав третій клуб першого кола. Перший тайм був досить нервовий, обидва клуби не сильно ризикували і грали майже без воріт. По-перерві господарі додали, територіальна перевага втілилася в гол Савчука. "Карпати" оговталися і намагалися відігратися. На 75 хвилині, у них був чудовий шанс, але Гудак не зміг переграти воротаря "Покуття" з точки. За 10 хвилин після контратаки Камрадський забив другий м'яч. "Покуття" починає створювати відрив від суперників.

Огляд матчу можете подивитися тут:

"КАРПАТИ-ЕНЕРГЕТК" (Галич-Бурштин) - "НАФТОВИК" (Долина) 0-3 (технічний результат)

А от клуб із Галича (та трохи Бурштина) вирішив знятися з обласних змагань на користь Аматорської Ліги. "Нафтовик" вже зрівнявся з ними за кількістю очок, тому друге місце "Енергетика" - формальність.

"НІКА-ВОВЧИНЕЦЬ" (Івано-Франківськ) - "ВИХОР" (Ямниця) - матч не відбувся.

Матч між "Нікою" та "Вихором" не відбувся, його долю буде вирішувати ІФАФ.

Турнірна таблиця: "Покуття" вже має 4 очки переваги над суперниками, після поразки в Коломиї "Карпати" опустилися на 4 місце, вони випереджають "Тепловик" лише на 1 очко, "Бескид" обійшов "Турку" за додатковими показниками.