Tribuna/Футбол/Блоги/Sport by Alex/Фарерська Прем'єр-Ліга. Короткий огляд дев'ятого туру

Коротко про останній тур першого триместру ФПЛ-2020.

Блог — Sport by Alex
Автор — duce
23 июня 2020, 20:20

От і завершився перший триместр ФПЛ, завершився він загостренням боротьби за чемпіонство, але про все по черзі.

«Ітроттерфелаг» - «Болтфелаг-36» 0-3 Обірвалася досить успішна серія «ІФ», за своїх 13 очок 10 вони набрали у останніх 4-х поєдинках, але всьому приходить кінець…  Наприкінці першого тайму захисник господарів С’юрдур Нільсен забив м’яч у власні ворота. На перерву «Б-36» пішов за мінімальної переваги в рахунку, і суттєвій по грі. В другому таймі картина не змінилася, гості домінували, але рахунок зберігався мінімальний. Питання про переможця було зняти в заключні 5 хвилин, на 86-й Бріан Якобсен, котрий замінив Пінгеля забив другий м’яч, а на 90-й Мейнгард Ольсен забив шостий м’яч в сезоні і третій в матчі. Впевнена перемога «Б-36».

«Твойройрі Болтфелаг» - «Аргія Болтфелаг» 1-1 В цій грі серії продовжилися, наприклад «АБ» вже два матчі завершує з однаковим результатом 1-1. «ТБ» ж три гри поспіль набирає очки. Гра, як і рахунок виявилися рівними, першими відзначилися господарі, на 15 хвилині Ніколеі Йоганнесен забив свій дебютний в сезоні гол. Та ще до перерви Нденде Гуейє рахунок зрівняв, оформивши автогол. В другому таймі обидва клуби відзначитися не змогли. Рівна гра, рівний рахунок. Серії тривають,

«Клаксвікар» - «Скала ІФ» 3-0 «КІ» виходив на матч проти «Скали» фаворитом, і почав підтверджувати цей статус вже з перших хвилин. В дебюті матчу Якуп Андресен розмочив рахунок. На досягнутому господарі вирішили не зупинятися і продовжили тиск на ворота Рейнатрюда, наприкінці першого тайму Патрік Йоганнесен рахунок подвоїв , а на старті другого фактично першим дотиком до м’яча щойно вийшовший на заміну Палл Клеттскад встановив остаточний рахунок 3-0.

«ЕБ/Стреймур» - «Вікінгур» 0-2 Після двох поспіль поразок «вікінгам» як ніколи треба була перемога, тому їх настрой можна було зрозуміти. Проте на полі виходило мало. Не заважаючи на перевагу, майже всю гру рівність трималася на табло. Оборона «Стреймуру» відігравала чисто, а коли не виходило, допомагав дрібний фол. Все вирішили останні 10 хвилин матчу, на 83-й розмочив рахунок Арі Ольсен, а на 89-й Якуп Йогансен зняв питання про переможця. Важливі три очки здобув саме «Вікінгур».

«Нес Сокнар» - «Гавнар Болтфелаг» 2-0 Центральний матч туру винесли на понеділок. «ГБ» втратив свої перші очки минулого туру, і на жаль для своїх фанатів продовжив цю серію… На 11 хвилині рахунок відкрив досвідчений оборонець господарів Бартур Йогванссон-Гансен, Перур Кнудсен на 41-й реалізував пенальті і рахунок подвоїв. На перерву «ГБ» йшов з різницею в -2 м’ячі, але з шансами хоч на нічию. Але не склалося, не зважаючи на всі потуги гостей, оборона «НСІ» осічок не дала. Перемога 2-0, котра загострює боротьбу за золото… Тепер між 1 та 4 місцем всього 3 очки. Як же все змінилося за два тури.

Про турнірну таблицю, оскільки вже почали говорити. «ГБ» зберігає лідерство, але воно вже не таке переконливе як раніше. «НСІ» та «КІ» на відстані 2 очок, на одне менше у «Б-36». «Вікінгур» знову обійшов «ІФ». Внизу все стабільно.

Матчі 10 туру заплановано на 26 та 28 червня. 26.06.2020 /21:00/ "ЕБ/Стреймур" - "Болтфелаг-36" (****) 28.06.2020 /17:00/ "Аргія Болтфелаг" - "Нес Сокнар" (**) 28.06.2020 /17:00/ "Вікінгур Гота" - "Клаксвікар" (*****) 28.06.2020 /17:00/ "Скала ІФ" - "Гавнар Болтфелаг" (*) 28.06.2020 /17:00/ "Ітроттерфелаг" - "Твойройрі Болтфелаг" (***)

Про Перший Дивізіон: "Болтфелаг-36-2" - "Вікінгур Гота-2" 2-1 "Аргія Болтфелаг-2" - "Болтфелаг-68" 2-5 "Болтфелаг-71" - "Клаксвікар-2" 1-2 "Нес Сокнар-2" - "Вестур-07" 0-0 "Гойвік" - "Гавран Болтфелаг-2" 1-2