Tribuna/Теннис/Блоги/Все о теннисе/Бачили це? Неймовірні моменти фіналу «Мастерса» в Мадриді у парному розряді

Бачили це? Неймовірні моменти фіналу «Мастерса» в Мадриді у парному розряді

Парний фінал у Мадриді - зайвий доказ того, що парний розряд в тенісі вартий не меншої уваги, ніж одиночний

11 мая 2022, 09:44

Парний розряд в тенісі постійно залишається дещо в тіні одиночного - йому приділяєтться менше часу та місця в новинах, оглядах та колонках про теніс. Навіть чеська тенісистка Барбора Крейчикова це відзначала минулого сезону під час Ролан Гаррос. А дарма - в матчах в парному розряді також буває чимало красивого і є ,про що і кого поговорити.

У Мадриді завершився фінал "Мастерсу" в парному розряді, де Уеслі Колхоф та Ніл Скупскі переграли колумбійців Хуана Себастьяна Кабаля та Роберта Фара, кожен з яких ще нещодавно був першою ракеткою світу в парах. Нідерландсько-британська пара програла перший сет на тай-брейку, а в другому сеті за рахунку 2:2 зробили брейк, який став ключовим у матчі. Кабаль і Фара не змогли його відіграти, а потім Колхоф і Скупскі швидко відірвались у вирішальному сеті і довели матч до перемоги.

Цей матч подарував одразу два моменти, які, напевне, увійдуть до скарбнички найкращих моментів сезону та і просто є дуже ефектними епізодами, які можна переглядати багато разів.

У другому сеті за раухнку 1:1 по сетах та 40:0 на подачі Роберта Фара Уеслі Колхоф під дуже сильним кутом пробив з льоту так, що Хуан Себастьян Кабаль, який цього не очікував, лише спостергіав за м`ячем, а рахунок в геймі став 40:15.

І майже одразу, за рахунку 2:1 по сетах на користь колумбійців та 15:15 на подачі Ніла Скупскі стався серйозний претендент на розіграш року. Роберт Фара двічі "витягнув" дуже складний м'яч з кутів корту - по разу з кожного кута. При чому вдруге колумбієць також ефектно і точно пробив вздовж корту без шансів для суперників, вигравши розіграш.

Та й загалом фінал мадридського "Мастерса" в парному розряді вийшов дуже яскравим та сильним. Кабаль та Фара, схоже, потроху повертають форму (грали вже другий поспіль фінал "Мастерса" в цьому сезоні), а Колхоф і Скупскі виграли перший титул на турнірі АТР1000 в кар'єрах. Що цікаво, що і нідерландець, і британець до Мадриду-2022 грали у фіналах "Мастерсів" по чотири рази з трьома різними напарниками - в тому числі і разом.

А що шановні читачі думають про парний розряд в тенісі? Чи цікавий він вам? Чи вартий він такої ж уваги, як одиночний? Пишіть свої думки в коментарях.

Фото обкладинки: twitter.com/MutuaMadridOpen