Tribuna/Футбол/Блоги/Апельсинова кава/One man show. Вербич – найкраща опція «Динамо» в атаці просто зараз

Автор — Ірина Козюпа
13 июля 2020, 08:54
23

Але цього замало навіть проти «Олександрії» – 2:2.

Нещодавно ми писали, що в «Динамо» все складно з форвардами. І ця тенденція продовжується. Назарій Русин вийшов у старті проти «Олександрії» і відіграв 61 хвилину – 0 голів. Замість нього Михайличенко випустив Беньяміна Вербича, який поклав дубль. Перший м’яч словенець забив через дві хвилини після виходу на заміну, а другий – ледь не ціною травми.

Вербич забивав «Шахтареві» у минулому турі і у фіналі Кубка України (до цього мав серію без голів – 822 хвилини). А всього у нього – 11 голів у цьому сезоні в УПЛ. Це другий показник у команді після Циганкова. У Русина та інших нападаючих успіхи набагато скромніші.

Та і сьогодні ця заміна читалася ще задовго до того, як її провів тренер. Камера постійно вихоплювала словенця на трибуні, який емоційно спостерігав за подіями на полі. Інколи, футболісти самі відчувають і бачать свої голи ще до того, як м’яч залітає у ворота. Здається, у Беньяміна був якраз такий день.

Вербич дає «Динамо» навіть більше за голи. Він дає емоції і драйв, яких так бракує команді. Наче нова батарейка, від якої механізм починає яскравіше світити. На трибуні, на полі і навіть після матчу, коли щось доводить арбітру – він показує, що йому не все одно.

Але футбол – гра колективна. Одного Вербича, який роззабивався під кінець сезону, замало, щоб вирішувати глобальні завдання. А саме таке зараз стоїть перед командою. І його емоцій може не вистачити, що зарядити всю команду і затягнути її в Лігу чемпіонів. Михайличенко визнав після матчу, що «Динамо» все важче шукати емоції (а як же перемога в Кубку України?). Можливо, тому сам пішов після гри відтягувати гравців від Романова – результат матчу не зміниш, а сили краще поберегти на «Зорю».

І кілька теплих слів про «Олександрію». Команда вже давно вибула з боротьби за призові місця, але сьогодні відібрала очки в киян і не пустила їх на друге місце. У господарів був свій герой – Максим Третьяков теж відзначився дублем. Орендований у словацького «ДАКа» хавбек реалізував два пенальті.

Минулого туру «Олександрія» так само вчинила з «Зорею» – також зіграли 2:2. А нічию приніс гол Третьякова з пенальті. У наступному матчі команда зіграє із ще одним претендентом на срібло – «Десною», яка сьогодні не вистояла проти «Шахтаря» (2:4). Цікаво, чи вистачить сил та мотивації ще на одну підніжку для суперника, який гратиме матч з високою ставкою.

Боротьба за срібло УПЛ і місце в Лізі чемпіонів за два тури до кінця сезону стає ще веселішою. Зрештою, хіба не про таке ми мріяли?