Tribuna/Футбол/Блоги/Футбол у всіх його проявах/Ман Сіті був неприємним суперником для МЮ ще до того, як став «грошовим мішком»

Ман Сіті був неприємним суперником для МЮ ще до того, як став «грошовим мішком»

Не все вирішують $$$

Автор — NZL
18 марта 2019, 17:51
11

Шейх Мансур став власником Манчестер Сіті 31 серпня 2008 року. До того горожани не вважалися грізною силою в Англії. Більше того, команда в другій половині 90-х та на початку 00-х була не частим гостем у Прем'єр-лізі, однак після їх повернення у еліту, вони завжди давали гідний бій своїм іменитим сусідам. Манчестер Юнайтед натомість, в цей період був не тільки найсильнішим клубом міста, а й всієї Англії, але в дербі їм доводилось дуже не солодко.

В період з 2000 по 2008 роки ці дві команди провели між собою 14 матчів в рамках АПЛ. Ось їх статистика: 5 перемог МС, 5 перемог МЮ та 4 нічиї. Різниця забитих/пропущених 18-17 на користь Сіті.

Давайте згадаємо цих 5 перемог Ман Сіті, коли вони вважалися явними андердогоми, а МЮ був у статусі фаворита.

1. 9 листопада 2002 року.

2. 14 березня 2004 року.

3. 14 січня 2006 року.

4. 19 серпня 2007 року.

5. 10 лютого 2008 року.

Починаючи із сезону 2008/09 ситуація дуже змінилась, тепер уже навпаки, Ман Сіті вважаються фаворитами більшості матчів із сусідами, хоча й далеко не такими явними, як раніше Юнайтед. Проте, виходять переможцями із цих протистоянь вони не завжди. Дербі є дербі, тут не все вирішують гроші та статус.