Tribuna/Гребля/Блоги/Український спорт I Олімпіада/🥇 Золотий кілометр Людмили Лузан. Важлива перемога українки на етапі КС з веслування у Чехії (відео)

🥇 Золотий кілометр Людмили Лузан. Важлива перемога українки на етапі КС з веслування у Чехії (відео)

Перша нагорода в сезоні.

Автор — Olga Bilyk
21 мая 2022, 23:04

Українка Людмила Лузан фінішувала першою на дистанції 1000 метрів на етапі Кубка світу з веслування на каное-одиночці.

Друге місце посіла чілийка Марія Майльярд, відставши від Людмили всього на декілька секунд (4.27,71). Бронзову нагороду виборола представниця Китаю Лі Лі (4.30,42).

А після нагородження усі призерки зробили фото із прапором України та закликом підтримати нашу державу.