Tribuna/Борьба/Блоги/Український спорт I Олімпіада/🥇🥈🥉 Українки зібрали врожай медалей на ЧС U-23 з боротьби. Виграли командний залік та перші в історії золоті нагороди

Хто ж вони  – наші героїні? Розповідаємо.

Автор — Olga Bilyk
6 ноября 2021, 13:33

В Сербії відбувся чемпіонат світу з боротьби серед спортсменів у віці до 23 років. Цей чемпіонат почали проводити з 2017 року, але до сьогодні Україні не вдавалось жодного разу вибороти золоті нагороди – тільки срібні та бронзові.

Цього року одразу три золоті медалі потрапили до скарбнички України. Разом із двома срібними та двома бронзовими нагородами.

Всі ці медалі допомогли виграти командний залік. За золото давали 25 балів, 20 – за срібло, 15 – за бронзу. Інші місця також оцінювали балами.

То хто ж вони, наші героїні? Давайте подивимось на них уважніше.

Перші золоті медалі в історії Чемпіонату світу U-23

Розпочала «полювання» за золотом спортсменка Аліна Акобія-Грушина у вазі 57 кг. У фінальній зустрічі вона перемогла Христину Міхнєву, яка представляла Росію.

Другу золоту медаль завоювала Анастасія Лавренчук у вазі 65 кг. В фіналі вона перемогла Дінару Саліхову з Росії – 4:0.

Третю золоту нагороду принесла українка Анастасія Альпєєва в категорії до 72 кг. В поєдинку за перше місце вона здолала представницю Франції Кендру Дачер – 7:2.

Також дві українські спортсменки посіли другі місця змагань та привезли до України срібло

Катерина Зелених в фіналі змагань у вазі 62 кг поступилась представниці Канади Ані-Паулі Годінес Гонсалес. Катерина перемагала 7:0, але програла 7:10.

Ще одно срібло здобула Соломія Винник у вазі 59 кг. В останньому поєдинку Соломія поступилася представниці Польщі Ангелині Лисак.