Tribuna/Хоккей/Блоги/Настольный хоккей/Чемпіонат світу з настільного хокею 2019 Раубічі

Чемпіонат світу з настільного хокею 2019 Раубічі

В червні 2019 року за підтримки мережі АЗС-КЛО, БОРЩ-Кафе та торгівельної марки Ventus збірна України з настільного хокею вирушила в Раубічі(Білорусь) на чемпіонат Світу з настільного хокею. Збірна досягла свого найкращого в історії результату на світовій арені - українці вибороли 9 нагород (2 золоті, 6 срібних та 1 бронзову). Українська збірна вперше в історії посіла друге місце в медальному заліку чемпіонату світу. А в юніорському розряді українці виграли золото і в особистому, і в командному турнірі. Також вперше в історії українець піднявся на п’єдестал чемпіонату світу в...

Автор — Zaporojets Igor
24 июня 2019, 11:35

В червні 2019 року за підтримки мережі АЗС-КЛО, БОРЩ-Кафе та торгівельної марки Ventus збірна України з настільного хокею вирушила в Раубічі(Білорусь) на чемпіонат Світу з настільного хокею. Збірна досягла свого найкращого в історії результату на світовій арені - українці вибороли 9 нагород (2 золоті, 6 срібних та 1 бронзову). Українська збірна вперше в історії посіла друге місце в медальному заліку чемпіонату світу. А в юніорському розряді українці виграли золото і в особистому, і в командному турнірі. Також вперше в історії українець піднявся на п’єдестал чемпіонату світу в найпрестижнішій, загальній категорі. Наші ветерани(+40) взяли бронзу, а дівчата – срібло.

За останніх 10 років наша українська дружина зробила великий крок вперед. В наступні роки маємо ціль очолити рейтинг світового настільного хокею!