Tribuna/Футбол/Блоги/І пизд*ць російській федерації/Гармаш забив Баварії. Як Динамо програло свій найкращий матч в цьогорічній ЛЧ

Гармаш забив Баварії. Як Динамо програло свій найкращий матч в цьогорічній ЛЧ

1:2 на користь мюнхенців.

Автор — Olexiy Dzuba
23 ноября 2021, 22:10

З одного боку, нічого не хочеться говорити про цей матч. Тому що яким би красивим не був програш, це все рівно програш: будь то розгромні 5:0 або мінімальні 1:2. І коли в твоїй команді перший гол забиває непрофільний нападник в 5–му з 6–ти турів, то тут справді є над чим задуматися. Але над чим саме і навіщо? Про сьогоднішнє Динамо вже все давно написано: Луческу витиснув майже максимум, нові футболісти ніяк не адаптуються в клубі, прірва в порівнянні з командами з чемпіонатів ТОП–5.

Що сьогодні було кращим у Динамо, у порівнянні з матчем в Мюнхені? Психологія. Команда не розклеїлася після 2:0 в першому таймі (в кінці вересня рахунок був таким самим після 45 хвилин). На другий тайм вийшла інша київська команда, яка хотіла здобути очки в цьому матчі. І була до цього ближча, ніж Барселона і Бенфіка разом взяті. Так, Баварія десь грала по рахунку і її влаштовувала комфортна перевага в 2 м'ячі. Проте після пропущеного голу, команда Нагельсманна притиснулася до своїх тренер, а молодий вундеркінд застиг в руках з тактичною дошкою. Що це, як не перевага?

В другому таймі Динамо відчуло свою гру. Почали проходити флангові триходівки як в УПЛ, Циганков кілька разів акцентовано пробивав (жаль, що несильно) і забий Гармаш хоча б стегном після дебютного голу команди в цій ЛЧ, то хто знає як би закінчився цей матч. І падай менше динамівці, місцями шукаючи пенальті більше, ніж граючи в футбол. Мюнхенці ціною травм втримали мінімальну перемогу. Нойєр кілька разів міг «наварити», але все обійшлося. Це був той випадок, коли попередній матч з фарм–клубом допоміг Динамо заощадити сили і зіграти з «німецькою машиною» практично на рівних. Залишається лише надіятися на перемогу Барселони в паралельному з Бенфікою. Інакше євровесна пройде повз киян.