Tribuna/Футбол/Блоги/І пизд*ць російській федерації/Центральний матч УПЛ. Скрипник змусив Шахтар помилятися в білд–апі, але оборона Зорі не залишила шансів на успіх

Гірники розгромили луганчан 6:1.

Автор — Olexiy Dzuba
15 октября 2021, 22:18
2

Вивіска «Шахтар – Зоря» не може не приваблювати. Ще в кінці лютого 2021 року луганці феєрично вирвали перемогу на останніх секундах на Олімпійському тоді ще в команди Каштру – 0:1. Та і клішоване «третя сила» на рахунок хлопців Скрипника нікуди не зникло. Навіть після цього матчу воно залишиться, тому що зараз в УПЛ просто немає клубів, які могли б сьогодні зайняти третю сходинку – і в таблиці, і у поєдинках з грандами. Це багато що говорить про реалії нашого чемпіонату.

Сьогодні Скрипник намагався зіграти з Шахтарем на рівних. Він відпрацював з командою установку високого пресингу, щоб гірники не могли розігрувати улюблене дедзербівське «від воріт – в короткий пас». План спрацював вже на першій хвилині, Трубін помилився з передачею. Але забити тоді не вдалося. Так ставалося і на 24–ій і на 30–ій хвилинах. Проте до того часу рахунок вже був 2:0 на користь гірників. Оборона Зорі просто провалилася. Особливо, коли на 20–ій хвилині вимушено замінили Вернидуба на Імерекова.

Якщо і шукати якийсь позитив в сьогоднішньому фіаско команди Скрипника, то це якраз спроба зіграти з Шахтарем не «паркуючи автобус», а високо зустрічаючи суперника. Такого в УПЛ собі не може дозволити навіть Динамо. Проте результат говорить сам за себе: цей матч надовго запам'ятається і тренерському штабу, і вболівальникам «мужиків». Напевно права Олександрія, яка весь матч «кусала» Шахтар Де Дзербі і, зрештую, виграла 1:2.

Варто віддати належне Шахтарю в плані мотивації. З їхнього боку не було жодної недооцінки суперника. А настрій команди був таким самим, як і в матчі з Динамо за Суперкубок – зарядженим і злим. Зорі вдалося знайти слабке місце в складі суперника – це молодий Бондарь. Саме його «продавив» досвідчений Гладкий, який забив єдиний гол престижу для своєї команди. На більше луганців не вистачило, тому що сьогодні її оборона – це одне, велике слабке місце.

Здається, що Зоря ввійшла в режим «розгроми нам не завада». Після 3:0 від Роми, обіграла 2:0 Десну. Тобто ресурсу зараз вистачає лише на внутрішній чемпіонат і на слабших противників. Всі інші команди поки що за межею виграшів. Невідомо, скільки ще Скрипник зможе таким чином налаштовувати команду після розгромів. Тому поки що залишається порадіти за Шахтар, який підходить до матчів з Реалом в ЛЧ в хороших кондиціях. І посумувати за Зорю, від якої важко очікувати залікових балів в Лізі Конференцій.