Tribuna/Футбол/Блоги/І пизд*ць російській федерації/Баварія «переїхала» Динамо 5:0. Луческу досягнув стелі в клубі?

Баварія «переїхала» Динамо 5:0. Луческу досягнув стелі в клубі?

Кияни на виїзді поступилися німецькій «машині».

Автор — Olexiy Dzuba
30 сентября 2021, 01:14

Кияни на виїзді поступилися мюнхенцям.

1. На матч з мюнхенцями Луческу провів ротацію. На правому фланзі замість Кендзьори вийшов швидкий Тимчик, в центрі захисту з'явився Шабанов, а в півзахисті Андрієвський. Виявилося, що ні ці футболісті, ні ті, хто замінив їх в другому таймі не можуть сьогодні скласти конкуренцію Баварії. Трансферна політика Динамо в міжсезоння була спрямована на підсилення позицій в кожній з ліній. Що ж, цього може вистачити, можливо, для УПЛ, але не для єврокубків.

2. Саме Динамо нанесло перший удар по воротам в матчі. Вибігши в контратаку, на 9-ій хвилині пробивав Циганков, але неточно. Кияни не притискалися з перших хвилин до своїх воріт. Вони намагалися по можливості атакувати. Німці зосередилися на грі зпереду, а тому залишали свою половину поля практично повністю відкритою. Данамівці мали просто втікати туди. Але ці можливості зазвичай Баварія перекривала і була вбивчою в своїх атаках.

3. Якщо ви шукаєте просту відповідь щодо перемоги мюнхенців, то ось вона. Сьогодні німецький клуб був потужніший, технічніший і швидший за Динамо. Володіння 64%/36%, 19:8 по моментам і 220 пасів проти 110 – в 2 рази більше. Його ніхто не може зупинити в чемпіонаті Німеччини зараз. І, схоже, в ЛЧ також це буде важко зробити. На 12-ій хвилині стався перший гол – Сидорчук виставив руку, пенальті забив Левандовські. Це був нещасний випадок: Сергій викинув плече на рефлексі, намагаючись зреагувати на подачу суперника після кутового. До того ж, його чіпляв противник ззаду. В сумі з психологічним тиском це призвело до невтішних наслідків.

4. Через 15 хвилин Баварія забила вдруге, дубль Левандовскі. Провал в центрі поля і Мюллер без перешкод викотив м'яч на одноклубника. «Без перешкод» – ключове для цього матчу. В киян одна жовта карточка за весь матч – Тимчику на 38-ій хвилині і все. Динамо сьогодні було зручним суперником для німців, якого вони навіть не помітили. Де підкати і де боротьба? Я їх не побачив.

5. Свій найреальніший шанс забити українська команда мала на 41-ій хвилині. Шапаренко класно розкрутив трьох біля своєї штрафної, пас вперед, передачі Циганков – Гармаш – Де Пена – удар. Нойер витягнув кінчиками пальців м'яч з-під перекладини. На цей час рахунок був 2:0 і забитий гол міг відновити хоча б якусь інтригу.

6. Остаточно інтрига померла на 68-ій хвилині, коли Баварія вибігла в контратаку після того, як Динамо кинулося вперед. Кілька миттєвостей і Гнабрі «розстрілює» ворота Бущана. Чи винний Георгій в цьому голі, тому що Серж пробив в ближній кут? Частково. Хоча з таким потужним ударом справитися дійсно важко. Але де точно винний, так це в 4-му м'ячі: Сане зробив вигляд, що буде подавати, а сам пробив в ближній кут, несподівано для кіпера Динамо.

7. Ще після третього м'яча Луческу випустив нових гравців: Караваєва і Супрягу. Саша і Влад дещо освіжили гру попереду, але їм не вдалося створити реальні моменти. Нагельсман в цей час замінив півкоманди – з'явилося 5 нових гравців, серед яких вийшов нападник Чупо-Мотінг. Він встановив остаточний рахунок 5:0, продавивши в центрі Кендзьору і забивши головою. Баварія декласувала Динамо.

8. Кияни не мали балансу між обороною і атакою. Луческу навчив свою команду непогано захищатися, але справи біля воріт суперника поки що на низькому рівні. В УПЛ це на так помітно. Але коли ти потрапляєш на серйозного суперника типу Баварії, то шансів практично нуль. Чи заслуговувало Динамо 5 голів? Ні. Чи на грало бодай на один? Якраз на один точно награло.

9. Команді варто віддати належне за бажання не відсижуватися постійно в обороні. Тобто сьогодні не було тактики, як у матчі з Бенфікою. Динамо хотіло грати в футбол з суперником не лише останні 15 хвилин. Але Баварія в один дотик і за рахунок швидких переміщень доходила до воріт Динамо і реалізовувала свої моменти. До речі, португальська команда сьогодні розгромила Барселону з рахунком 3:0. Після цього інтрига в групі закручується ще більше. Динамо зараз іде третім з 1 пунктом, Бенфіка на другому місці. А головне, що є відчуття, ніби кияни зможуть взяти бали у матчах з каталонцями. Принаймні в Києві точно.

10. Влітку Луческу сказав, що хай клуб краще витратить гроші на модернізацію бази, ніж на нових гравців. І хоча далі були підсилення, переконливим з них виглядає хіба що прихід півзахисника Вітіньйо. Але як було в минулому році без шансів з Ювентусом і Барселоною, так і в цьому ми вже «попали» на 5:0. Напевно, найкращим маркером стану команди буде саме матч з каталонцями. Команда Кумана зараз у відвертій кризі, а Динамо, схоже, застигло в своєму розвитку, але аж ніяк не деградує. Тому є непогані шанси показати свій рівень вже в найближчих матчах.