Tribuna/Футбол/Блоги/МФК Металург Запоріжжя/Вдруге в сезоні «Металург» та «Вовчанськ» зіграли внічию

Вдруге в сезоні «Металург» та «Вовчанськ» зіграли внічию

Основні події матчу розгорнулися у другому таймі

30 октября 2021, 17:25

30.10.2021. Друга ліга. 16 тур. Стадіон «Славутич-Арена». МФК «Металург» – ФК «Вовчанськ» 1:1 (0:0)

Голи: Борисенко (79) – Гладковський (68, з пен.)

«Металург»: Котляров, Сокол, Басов, Польовий, Піддубний, Воробєй, Крапивний, Шалфєєв, Чорний (Лапко 63), Коваленко, Білоцерковець (Борисенко 76).

Головний тренер: Володимир Микитін

«Вовчанськ»: Бєліменко, Хімчак, Борзенко, Да Сілва (Галушко 82), Батусов (Воловик 68), Пентелуйчук (Багачанський 81), Коваленко (Резепов 88), Демків, Радченко, Гладковський (Луан 73), Кузубов.

Головний тренер: Андрій Березовчук

Через перебір жовтих карток гру з «Вовчанськом» пропускав кращий бомбардир «Металурга» Олексій Сидоров, так само продовжується 3-матчева дискваліфікація Ігоря Загальського за вилучення у матчі з «Енергією». Таким чином у «Металурга», як і в попередній зустрічі з «Миколаєвом», знову були кадрові проблеми напередодні важливого поєдинку в рідних стінах.

Основні події матчу розгорнулися у другому таймі. До перерви найкращий шанс відкрити рахунок мав Максим Воробєй. Захисник запоріжців класно пробив з-за меж штрафного майданчика, а голкіпер «Вовчанська» Арсен Бєлінко в падінні ефектно перевів м’яч на кутовий. Спокійний темп матчу «розбудив» назначений пенальті у ворота «Металурга» на 68 хвилині. «Вовки» використали один із нечисленних шансів – 11-метровий впевнено реалізував Леон Гладковський. Лише після цього запорізькі футболісти остаточно прокинулися. Команда Володимира Микитіна влаштувала облаву воріт Арсена Бєліменка і вже через 3 хвилини з моменту появи на футбольному полі Владислав Борисенко вдало замкнув прострільну передачу Богдана Сокола – 1:1.

«Металург» продовжував штурмувати ворота «Вовчанську». Окрім моменту з ударом у поперечину, міг оформити дубль Борисенко, коли м’яч розминувся зі стійкою у лічених сантиметрах. На останніх хвилинах «вовки» так само могли вирвати перемогу. Владислав Галушка виходив віч-на-віч з Ярославом Котляровим і програв свою дуель, голкіпер «Металурга» впорався з сильним ударом бразильця Луана. Нічия у цьому протистоянні дозволила запоріжцям зберегти 4 очки різниці зі «Скоруком», який сьогодні так само зіграв 1:1 з «Перемогою».

Наступний матч команда Володимира Микитіна зіграє в суботу, 6 листопада, на виїзді з «Нікополем».