Tribuna/Футбол/Блоги/МФК Металург Запоріжжя/«Миколаїв» перервав переможну серію «Металурга» завдяки двом реалізованим пенальті

«Миколаїв» перервав переможну серію «Металурга» завдяки двом реалізованим пенальті

22.10.2021. Друга ліга. 15 тур. Стадіон «Славутич-Арена». МФК «Металург» – МФК «Миколаїв» 2:2 (2:1)

22 октября 2021, 21:50

Голи: Коваленко (26, 43) – Кравченко (25, з пен.), Голубка (79, з пен.)

Металург: Котляров, Сокол, Піддубний, Басов, Чорний (Лапко 76), Крапивний, Шалфєєв, Коваленко, Сидоров, Білоцерковець

Головний тренер: Володимир Микитін

Миколаїв: Фастов, Голубка, Березянський, Мельничук, Окатий, Росляков (Швець 90+2), Нечипоренко, Сурженко, Студенко (Боровський 46), Жавко, Кравченко

Головний тренер: Сергій Шевченко

Вилучення: Жавко 31 (друге попередження)

Футболісти «Металурга» закривали перше коло чемпіонату домашнім матчем із «Миколаєвом» – командою, яка більшу частину сезону переслідувала запоріжців у турнірній таблиці. Проте втрата очок у попередніх матчах із «Нікополем» і «Балканами» коштувала миколаївцям одразу двох сходинок у турнірній таблиці та восьми очок різниці з «Металургом». Тому підопічні Сергія Шевченка їхали до Запоріжжя із бажанням скоротити відставання та спробувати перервати дивовижну серію нашої команди, яка налічувала 10 виграних матчів поспіль. І гостям це вдалося.

Напередодні важливого протистояння запоріжці мали кадрові проблеми. Безумовно, це позначилося на грі, проте «Металург» повинен був доводити поєдинок до перемоги.

Перший тайм був багатим на події. «Миколаїв» відкрив рахунок унаслідок реалізованого пенальті Сергієм Кравченком. Запоріжці відповіли прекрасним штрафним у виконанні Євгенія Коваленка. Потім у складі гостей сталося вилучення. На 31 хвилині свою команду підвів Владислав Жавко, який отримав друге попередження. «Металург» використав чисельну перевагу в першому таймі – знову відзначився Євгеній Коваленко. Цей гол подарував надію, що запоріжці зможуть продовжити переможну серію в чемпіонаті.

Однак другий тайм, зважаючи на фізичну втому та можливість провести рівноцінні заміни, дав шанси «Миколаєву». Граючи в меншості, гості в певний момент перехопили ініціативу і наприкінці матчу ще раз заробили пенальті. Цього разу вже Юрій Голубка впевнено пробив 11-метровий. На останніх секундах «корабели» мали шанс навіть вирвати перемогу. В компенсований час Сергій Кравченко вийшов віч-на-віч з Ярославом Котляровим, але пробив повз ворота. Нічия – 2:2 виправдала статус центрального матчу туру.

Наступну гру «Металург» проведе вдома, 30 жовтня, з «Вовчанськом» на «Славутич-Арені» о 14:00.