Tribuna/Футбол/Блоги/МИ СПРОГНОЗУВАЛИ/МИ СПРОГНОЗУВАЛИ ПРЕМОЖЦЯ ЛЧ 19/20! ЗГОДНІ З НАШИМ ВИБОРОМ? ВСІ СТАДІЇЇ ЛЧ В БЛОЗІ!

1
МИ СПРОГНОЗУВАЛИ ПРЕМОЖЦЯ ЛЧ 19/20!

ЗГОДНІ З НАШИМ ВИБОРОМ?

ВСІ СТАДІЇЇ ЛЧ В БЛОЗІ!

Карантин вніс в футбольний світ велечезні зміни і це не дивно.Футбол ще довго не буде  таким яким ми звикли його бачити.З момента останнього матча в Лізі Чемпіонів минуло уже  більш ніж два місяці. Тоді Ліверпуль на “Енфілді” приймав Атлетіко Мадрив, але підопічні Клоппа сенсаційно програли "матрасникам" і покинули зону Ліги Чемпіонів.

• Кожен із нас хотів би, щоб сезон 2019/2020 Ліги Чемпіонів дограли та визначили переможця, але це буде не так легко з  сьогоднішніми реаліями, які ми маємо.Тож ми хотіли б спрогнозувати для вас цей результат та визначити тріумфатора Ліги Чемпіонів сезону  2019/2020р.

Закінчилась стадія 1/8 фіналу Ліги Чемпіонів:

“Манчестер Сіті” приймав у себе на стадіоні “Реал” Мадрид , який зараз переживає важкі часи, але все ще готовий грати  з кращими командами Європи. Матч розпочався з переваги гостів, але підопічні Пепа змогли витримати стартовий натиск суперника і уже на 32-гій хвилині матчу Серхіо Агуеро розпаковує ворота Куртуа, але гол був відмінений через мінімальний офсайд нападника.Перший тайм так і закінчується з рахунком 0-0. Уже на початку другого тайма “королівський клуб” облаштовується біля володінь Едерсона і результат не змусив себе довго чекати. На 51-шій хвилині матчу Тоні Кросс  дальнім пострілом змінює рахунок в матчі. 1-0 на користь гостей, але такий результат не влаштовував підопічних Зізу. Реал  продовжує контролювати гру , але ні до чого це не призводить. На 86-тій хвилині ”Ман Сіті” організовує шикарну контратаку Кевін Де Бруйне виводить Джезуса  віч-на-віч з воротарем і Габі не залишає шансів Куртуа 1-1. І все фінальний свисток “Реал” другий рік поспіли вилітає з Ліги Чемпіонів.Серхіо Рамос подівлився враженнями про матч з “Ман Сіті”.

Жеребкування 1 / 4 фіналу Ліги Чемпіонів уже зовсім скоро. Залишилось 8 команди і кожна з них мріє підняти кубок над головою , але кому це вдасться  дізнаємось пізніше.

Результати жеребкування уже відомі :

Два супер-матча чекає на нас вже на стадії 1 / 4 фіналу Ліги Чемпіонів. “Манчестер Сіті” спробує вдруге  поспіль  позбутися команди з Мадрида. Пеп проти Сіміоне - це буде гаряче.Наступний крутий матч - це матч між  “Ювентусом “ та “ПСЖ”. Дуже серйозний виклик для обох команд.Виділити фаворита дуже важко , адже обидві ці команди покладають свої надіі на перемогу в ЛЧ в цьому сезоні.Свою думку про жеребкування  залишив форвард “cтарої сенйори” Кріштіану Роналду:

Таким видалось жеребкування ¼ фіналу ЛЧ 2019 / 2020 р. На цій стадії уже немає слабких команд  тому кожен матч може здивувати вас і навіть фаворити турніру можуть зазнати поразки , тому що це  - Ліга Чемпіонів УЕФА.

Вже зіграні усі матчі ¼ фінала Ліги Чемпіонів 19/20р.

“ПСЖ” в Парижі поступилось туринському “Ювентусу”.Попри хороші шанси на вихів в півфінал парижани не змогли стримати перевагу , яку вони здобули в першому матчі. Ще до матча букмекери повністю невілювали шанси Юве на вихід в наступну стадію , але містер Кріштіану був цілковито не згоден з таким рішення і оформивши  дубль в цьому матчі він ще раз довів ,що  він король цього турніру.Таким чином Юве в півфіналі. Неймар

після матча висловив свою думку про дубль Роналду :

Наступний матч, який вартий оглянути - це гра між “Манчестер Сіті” та “Атлетико”.Після сумної нічії в Мадриді команди вийшли на спражню битву і вже на кінець першого тайму рахунок був 1-1 в складі господарів поля відзначився Рахім Стерлінг, який вчасно опинився в потрібному місці. “Матрасники” забили уже через 5 хвилин після пропущеного голу своє прізвище вивів на табло Тома Лемар. Але на 75-тій хвилині все ж той Серхіо Агуеро , який в цьому сезоні показує дивовижну гру, відзначається після подачі з кутового прапорця.Таким чином підопічні Пепа виходяв до півфіналу.Тренер “Атлетико” Дієго Сімеоне  дав свою оцінку грі після матча:

От і закінчилися матчі ¼ фінала ЛЧ 2019/2020р.  Залишились лише найкращі.Мабуть, найбільшою інтригою в жеребкування півфінала ЛЧ залишається , чи зустрінуться все ж таки Мессі і Роналду на стадії ½ фіналу.Скоро це і дізнаємось.

Результати жеребкування півфіналу ЛЧ 19/20р.:

Ось таким видалось жеребкування. Мессі і Роналду в півфіналі не зустрінуться так точно.Можливо у фіналі? На цій стадії немає права на помилку.Своє враження від жеребкування висловив десятий номер “Барселони” Ліонель Мессі:

Півфінали виправдали всі наші надії.Це були одні з найкращих матчі в історіїї Ліги Чемпіонів.

Саме заради таких матчів ми і дивимось футбол. Результати  матчів ½ фіналу Ліги Чемпіонів УЕФА.

Тут , мабуть, слова будуть зайвими.Мессі та Роналду залишаюсь Лігу Чемпіонів в це важко повірити, але і Юве і Барса поступаються своїм візаві .Мрії всих вболівальніком Барселони та Ювентуса повністю зруйновані, але потрібно дограти сезон до кінця та виграти Чемпіонати своєї країни. Це ЛІга Чемпіонів вона не пробачає помилок.Нас чекає фінал. Баварія - Манчестер Сіті. Це спражвній шанс для Пепа. Він побудував  машину, але баварці не планують поступатися і будуть битися до кінця.

Уже за лічені години ми дізнаємось переможця Ліги Чемпіонів 2020р.Кожна з команд прошла довгий путь, щоб оказатися тут у фіналі.Чекаємо на яскавий футбол у виконанні двох команд.

Ну осьо і все мюнхенська “Баварія”  по праву стає преможцем ЛІГИ ЧЕМПІОНІВ 2019/2020 сезону.

Це був цікавий матч з точки зору тактики.Команда з Манчестера в звичній собі формі почалу гру з тотального контролю м’яча і до 15 хвини відсоток волідіння був 75%-15% на користь “cиніх”, але володіння м’яча не значить успіх.Баварці в стрімкій контатаці забивають перший м’яч в сітку Едерсона і  відкривають рахунок в матчі.Перший тайм так і закінчився з рахунком  1-0 на користь “красних”.Другий м’яч не забарився і уже на 51-шій хвилині  дальнім ударом Серж Гнабрі збиває павутинки точним ударом в дев’ятку.Рахунок стає уже 2-0. “Ман Сіті” не опустили голови і все більше насідали на ворота Нойер  і це принесло свої плоди.Кевін Де  Бруйне вдало зіграв на добиванні і скоротив відставання “Сіті”.

Підопічні Пепа не віддавали м’яч та повністю контролювали гру , але забити їм так і не вдалось 2-1 “Баварія” в шостий раз виграє Лігу Чемпіонів!

Друзі, ось такою насиченою та цікавою видалась наша віртуальна Ліга Чемпіонів.Надіюсь вам сподобавлось та було цікаво.Будьте здорові!