Tribuna/Футбол/Блоги/Лора у футболі/Гірники виявились сильнішими в українському дербі

Гірники виявились сильнішими в українському дербі

«Шахтар» впевнено переміг «Динамо»на виїзді

Автор — Lora_sports
10 августа 2019, 23:02

З перших хвилин поєдинку динамівці почали діяти значно агресивніше, з високим пресингом, але удари Гармаша та де Пени виглядали досить кволими. А ось Соломон відповів на удари киян досить гостро, але безрезультатно. На 20 хвилині гості просто принизили своїм голом господарів матчу. Соломон впевнено пройшов на фланзі Миколенка та прострілив на Мораєса, який елегантно пробив п'яткою Бойка! 0-1 й донеччани відкрили рахунок у матчі.

Вже через декілька хвилин, динамівці могли легко потрапити у нокаут, але стійка від удару Марлоса взяла на себе удар А кияни оговталися після навалу гірників та зрівняли на рахунок.  П'ятов невпевнено відбив м‘яч перед собою після удару Гармаша, а новачок «Динамо» Жерсон Родрігес скористався помилкою та забив свій дебютний м‘яч.

На старті другого тайму господарі заволоділи м‘ячем та почали створювати великий натиск на гру динамівців. Почалися великі проблеми у центрі поля, обрізки Сидорчука та невдалі передачі Гармаша. Хацкевич постарався освіжити склад, заміною Циганкова на Вербича та Сидорчука на Андрієвського, але відверто кажучи у грі киян нічого не змінилось. А на 64 хвилині Марлос вивів «Шахтар» уперед.  У Марлоса реально вселився Мессі. Він круто накрутив захист «Динамо» на замасі прибрав де Пену, потім прибрав Кадара, і з рикошету від Миколенко м‘яч потрапив у ближній кут воріт Бойка. 2:1

Та вже після голу гірників, Динамо нічого не вдавалося у нападі, навіть ризик Хацкевича випустити другого форварда, позитивного результату не принесло. Далі почався не футбол, а тотальне лежання футболістів на газоні. А наостанок можна виділити круто контратаку від донеччан 3 у 2, але відверто налажали підопічні Каштру.

Отже, команда Хацкевича зазнає другої поразки підряд, а «Шахтар» становиться одноосібним лідером УПЛ.