Tribuna/Футбол/Блоги/Лора у футболі/Банда Емері у фіналі

Банда Емері у фіналі

«Каноніри» знищили «Валенсію» та вийшли до фіналу Ліги Європи.

Автор — Lora_sports
10 мая 2019, 15:14

Лондонці прибули до Валенсії у статусі фаворита, але господарі жадали крові суперника!

«Валенсія» розпочали вже з перших хвилин атакувати, Родріго разом з Гамейро зметикували гарний момент, француз не розгубився й відправив м'яч в пусті ворота лондонців! 1:0.

Каноніри відповіли досить швидко, на 17 хвилині Ляказетт віддав точний пас на Обамеянга і той класно пробив з меж штрафного майданчика-1:1! І стало гарячіше на «Местальї».

Господарі не зупинилися і продовжували давити суперника, але реалізація відверто храмала.

У другому таймі каноніри швидко реалізували свій момент: на 50 хвилині Торрейро віддав у штрафний майданчик на Александра, той обіграв трьох суперників і класно пробив у ворота Нето- 1:2.

І вже через вісім хвилині, Гамейро швиденько зрівняв рахунок та подарував мізерну надію вболівальникам 2:2.

На 69 хвилині Обамеянг включив режим супергероя: класним ударом із близької відстані відправив м‘яч прямісінько в правий нижній кут воріт 2:3. А вже на наприкінці матчу, безсумнівно герой мачту П‘єр-Емерік Обамеянг зробив хет-трик та вивів свою команду до фіналу Ліги Європи.