Tribuna/Футбол/Блоги/Лора у футболі/Кепа подарував фінал лондонцям

Кепа подарував фінал лондонцям

«Челсі» виграє серію пенальті у «Айнтрахта» та виходить до фіналу Ліги Європи

Автор — Lora_sports
10 мая 2019, 15:06

У цьому матчі кожній команді була потрібна тільки перемога! Перша половина пройшла доволі сумно, свої моменти мали і Йовіч та  Да Коста, але реалізувати їм так і не вдалося! Також бив і Жиру та Вілліан. В цілому лондонці контролювали гру, і їм вдалося забити важливий м‘яч! Азар зібрав біля себе кілька захисників та виконав точний пас на Лофтус-Чіку, а й той більярдним ударом відправив м‘яч у дальній кут воріт 1:0 Лондонці наприкінці першого тайму могли б подвоїти рахунок, але автор забитого м‘яча пробив не точно!

У другому таймі німці прокинулися і почали створювати моменти! Один з таких реалізував серб! Хесебе виконав класну передачу на Йовіча, а той вийшов віч-на-віч з Кепою і впевнено перегравши його-1:1 Інтрига відродилася, а вболівальники на «Стемфорд Бридж» чекали продовження свята!

Так воно і сталося. Основний час закінчився нічиєю, тому нас чекали неймовірно напружені півгодини!

Перший екстра-тайм  активно розпочали «орли» Йовіч мав супер момент вивести вперед команду, потім свій момент мав капітан лондонців Аспілікуета, але вище воріт. На 100-й ледь не став ключовий епізод, Аллє-Себастьян пробив в протихід Кепі, але з порожніх воріт виніс м‘яч Давід Луїс справжні рятівники «аристократів».

У другому екстра-таймі господарі продовжувати свій рішучий натиск, але «орли» достойно відбивалися! Щоправда наприкінці, господарі встигли забити, відсвяткувати та розчаруватися, адже Аспілікуета забив з порушенням правил, заштовхавши Траппа у штрафному майданчику!

Фінальний свисток і нас чекали пенальті! Перший промах здійснив капітан господарів Аспілікуета! Німці побачили світлий промінь надії, але він відразу згас після промаху Хінтереггена, який точно пробив у ноги Кепі! Потім класний сейв зробив голкіпер лондонців, а Пасієнсія відверто погано пробив! І тому вирішальний удар пішов виконувати лідер команди Еден Азар! Той впевнено його реалізував та вивів свою команду до фіналу Ліги Європи!