Tribuna/Футбол/Блоги/Лора у футболі/Справжнє ЧУДО

Справжнє ЧУДО

«Ліверпуль» зробив неймовірний камбек проти «Барси» та вийшов до фіналу Ліги Чемпіонів.

Автор — Lora_sports
8 мая 2019, 15:30

«Ліверпуль» починав матч без своїх лідерів: Салах, Фірміно та Кейт, але результат першого матчу 3:0, показував, що треба йти вперед з перших хвилин. Що «Ліверпуль» і зробив, міг забити вже на 2 хвилині, але Шакірі невдало прострілив, а Хендерсон пробив. Мерсисайдці продовжували свій натиск і в результаті забили швидкий м‘яч. Хендерсон увірвався до штрафного майданчика та пробив, а тер Штеген відбив прямо на ногу Оріджі - 1:0 Цей гол допоміг «червоним» повірити у свої сили!

Це був чудовий початок матч, але Ліверпулю не вистачило ще двох голів на 9-й та 11-й хвилині. Але блискуче в цих епізодах зіграв тер Штеген. БРАВО!

В той де час Барселона пригальмувала пориви господарів та створили свій небезпечний момент: Мессі класно ударив з-за меж штрафної, але Аліссон відбив! Ще один момент на 18 хвилині Лео знову вдарив, але м‘яч пролетів поруч зі стійкою. Після цього матч дещо заспокоївся, але боротьба тривала і до цього сприяли пошкодження Робертсона та Хендерсона, але вони знайшли сили та продовжили грати Наприкінці першого тайму почали йти моменти у команд: неточні удари Робертсона та Александра-Арнольда.

Ось так закінчився перший тайм, Ліверпуль був активнішим, але Барселона все контролювала.

Відразу у другому таймі Клопп випустив Вейналдума, свого джокера Який міг зразу ж відзначитись після навісу Шакірі в останній момент вибив захисник гостів.

На 50 хвилині ван Дейк ударив п'яткою після кутового прямо у голкіпера. Неймовірна кількість моментів у Ліверпуля, насторожувала, що буде щось неймовірне Так воно і сталося!

Шикарний камбек у ворота Барси!

Все почалося на 54 хвилині, Александр-Арнольда прострілив на Вейналдума, який пробив прямо під руку тер Штегена - 2:0 Господарі зразу вхопили ініціативу і побігли добивати каталонців! На 56 хвилині Робертсон подав з лівого флангу прямісінько на голову Вейналдума, який вколоти м'яч у дев’ятку - 3:0! Неймовірний дубль за 3 хвилини.

«Барселона» втратила фантастичну перевагу, та перебувала у справжньому нокдауні І все починалося спочатку!

Поступово гості почали створювати момент, але довгоочікуваними голами вони не закінчувалися!

Зрештою господарі відправили іспанців у справжній нокаут зробивши рахунок 4:0! На 79 хвилині, Ліверпуль розіграв кутовий, Александр-Арнольд виконав подачу на Оріджі, а той забив красивий м‘яч!

Барселона повинна була бігти вперед, але Мане і компанія могли забити й п’ятий м‘яч!

Зрештою пролунав фінальний свисток, який зафіксував феноменальну перемогу «Ліверпуля» над «Барселоною», який став першим фіналістом ЛЧ

І заспівав прекрасний «Енфілд»: You’ll never walk alone!