Tribuna/Футбол/Блоги/Лора у футболі/ФЕНОМЕН МЕССІ

ФЕНОМЕН МЕССІ

«Барселона» вдома розгромила «Ліверпуль» та практично завоювала собі путівку у фінал Ліги Чемпіонів

Автор — Lora_sports
2 мая 2019, 21:01
4

Неймовірно красивий перформанс на « Камп Ноу» від вболівальників господарів зустрічав протистояння Барселони та Ліверпуля Перший тайм команди почали доволі швидко та агресивно. Салах вже на початку гри мав свій момент, а Барса відповіла неточним ударом Ракітіча  На 13 хвилині гості могли претендувати на одинадцятиметровий, але суддя вирішив по іншому. Адже підстав сто відсоткових не було, боротьба Матіпа та Піке

А вже на 26 хвилині, каталонці впевнено реалізували свій момент Альба зробив простріл, Суарес вибіг з-за спини Матіпа і легко пробив Алісона-1:0 .Лівер почав створювати свої моменти, промах Мане та вистріл Мілнера нічим не реалізувався

У другому таймі мерсисайдці пішли вперед, і вже на 47 хвилині Лівер міг відігратися, але класний сейв зробив тер Штеген від Мілнера. Гості мали ще пару моментів, адже їм відверто не щастило у цьому матчі. А каталонці реалізували і наступний свій момент, Суарес пробив коліном у поперечне у після помилки захисників, а Мессі добив у порожні ворота Алісона - 2:0

А на 81 хвилині стався ключовий момент матчу феноменальний удар Ліонеля Мессі зі штрафного На цей магічний м‘яч можна дивитися безкінечно І в той же момент Мессі поховав надію «Ліверпуля» на фінал ЛЧ. 3:0!

"Ліверпуля" був шанс забити гол престижу, але Салах з метра попав в штангу, і змарнував неймовірний момент! Як так? Він і сам цього не розуміє)Зрештою рахунок не змінний -3:0 на користь господарів!

Будемо чекати матч-відповідь! ЧИ СМОЖЕ «Ліверпуль» створити чудо вдома?!