Tribuna/Футбол/Блоги/Live блог/Дебютанти Мудрик та Піхальонок допомогли Україні перемогти «Боруссію» М. Як це було

Блог — Live блог
11 мая 2022, 23:50
25

Сьогодні збірна України провела свій перший товариський матч у 2022 році – проти менхенгладбаської «Боруссії».

«Боруссія» Менхенгладбах – збірна України – 1:2 (1:1)

Голи: 0:1 – 9 Мудрик, 1:1 – 14 Носс, 1:2 – 82 Піхальонок

«Боруссія»: Зоммер, Фрідріх, Херрманн, Штіндль, Плеа, Хофманн, Гінтер, Скаллі, Ельведі, Носс, Райтц.

Україна: Бущан (Різник. 46), Конопля (Попов, 46), Забарний, Матвієнко, Караваєв, Сидорчук, Степаненко (Піхальонок, 75), Мудрик (Булеца, 69), Шапаренко (Сирота, 79) Буяльський (Бондар, 46), Бєсєдін (Гармаш, 69).

***

93’ На цьому все. Є перша перемога збірної України у 2022 році.

90’ Рефері компенсував 3 хвилини.

90’ Ойойой. Україна була близькою до третього голу. Сидорчук наважився на дальній удар. Голкіпер відбив м’яч практично перед собою, але Караваєв був неточним на добиванні.

87’ Різник, який вийшов на заміну, потягнув дальній удар суперника.

85’ Фол проти Гармаша в центрі поля.

82’ Догралася «Боруссія» з передачами перед власною штрафною. Українці перехопили м’яч, а Піхальонок з лінії штрафної пробив повз голкіпера. Ще один дебютант по голах за збірну України.

82’ ГОЛ! ГОЛ! ГОЛ! Україна знову вийшла вперед.

81’ Бондар мав на дальній штанзі замикати подачу з кутового, але футболісту не вистачило майстерності.

80’ Караваєв отримав м’яч на правому фланзі, змістився в штрафну, але не ризикнув пробити. В результаті його передача на партнера була заблокована.

78’ Заміна. І тут же Шапаренко залишає поле. Замість нього вийшов Сирота.

78’ Шапаренко не дотягнувся до передачі Караваєва через половину поля.

75’ Заміна. Піхальонок відправив відпочивати Степаненка.

73’ Забарний пробив в суперника після подачі Булеци з кутового.

72’ Чергова помилка наших захисників. На щастя, Беннеттс пробив вище воріт після невдалої передачі Бондаря.

71’ В епізоді з ударом Караваєва м’яч потрапив Мудрику в пах. Будемо надіятися, що наш козак швидко відійде від такої неприємності.

69’ Заміна. Булеца і Гармаш вийшли замість Мудрика і Бєсєдіна.

68’ Караваєв двічі пробивав після подачі з кутового. Спершу він попав в Мудрика, а потім пробив над воротами.

67’ Дальній удар від Степаненка! Зіппель перевів м’яч на кутовий.

64’ Караваєв прорвався правим флангом, прострілив в штрафну, але Мудрик не зумів завдати акцентованого удару.

62’ Шапаренко не зміг виграти боротьбу за м’яч після навісу Мудрика.

61’ Українці вибили м’яч після небезпечного проходу суперника лівим флангом.

60’ Не пройшла гостра передача Мудрика на Караваєва в штрафну німців.

57’ Гінтер не пустив Мудрика до воріт «Боруссії».

54’ Гравець «Боруссії» пробив поруч зі штангою.

53’ Сидорчук зльоту пробив після подачі з кутового. Надто високо.

52’  Мудрик увірвався до штрафної гладбахців та підсік м’яч, спрямувавши його на партнера, проте захисник вибив його на кутовий.

49’ Також у «Боруссії» змінився воротар – Зіппель замість Зоммера.

49’ Сидорчук не зміг завдати удару по воротах після подачі Мудрика.

48’ Також на полі з’явився Валерій Бондар.

46’ Відбувся ряд замін. Як мінімум замість Юхима Коноплі на поле вийшов Денис Попов, а Ларс Штіндль закінчив матч.

46’ Стартував другий тайм.

45’ Обов’язково повертайтеся на другий тайм. Петраков обіцяв, що сьогодні зіграють всі футболісти, що потрапили до заявки. А це 20 осіб! Ліміту на заміни немає.

45’ Дуже крутий перший тайм. Помітно, що команди в такій зустрічі не відчувають ніякого тиску. Мудрик – беззаперечно найкращий гравець першої половини матчу. З такою грою Михайлу не в «Брентфорд» дорога, а мінімум в «Арсенал».

45’ Перерва.

45’ Мудрик протягнув м’яч через половину поля, віддав на вільного Шапаренка, але Микола пробив в голкіпера. Ех, так близько було до гола в роздягальню.

45’ Арбітр додав 2 хвилини до першого тайму.

45’ Захисник збірної України заблокував удар суперника з меж штрафного майданчика.

43’ Бущан забрав м’яч до рук після неточної передачі суперника.

40’ Матвієнко вибив м’яч в аут з-під ніг Штіндля, який вже був готовий пробити з лінії штрафної українців.

39’ Менхенгладбахці небезпечно для себе перепасовувалися перед власною штрафною. Наступного разу Бєсєдін може таке не пробачити.

36’ Мудрик знову був близьким до дубля! Українці розпочали контратаку, Буяльський діагоналлю знайшов на лівому фланзі Караваєва, той віддав на Михайла в штрафну, але тому не вистачило сантиметрів, щоб дотягнутися до м’яча та переправити його в сітку.

33’ Відповідь від німців – Геррманн за меж штрафної пробив над поперечиною.

32’ Шапаренко неточно пробив за меж штрафної. Але яка комбінація була до цього! З забіганнями, в один дотик і пасами п’яткою.

31’ Плеа забив другий гол у ворота України, але арбітр справедливо не зарахував його через відвертий офсайд.

29’ Українці заробили штрафний метрах у 25-30 від воріт Зоммера, але Шапаренко пробив в стінку.

28’ Буяльський прострілював в штрафну на Бєсєдіна, але передача не пройшла.

27’ Мудрик перехопив м’яч на своїй половині поля, обіграв двох суперників, віддав на Шапаренка, забіг в штрафну, знову отримав м’яч від Миколи, але не зміг віддати точну передачу на партнера. Дуже шкода. Плюс Михайлу за сміливість.

24’ Буяльський заробив штрафний, але на своїй половині поля.

21’ Ледь не пройшла передача на Мудрика як в епізоді з першим голом. Але цього разу Зоммер вийшов з воріт та забрав м’яч.

20’ Шапаренко отримав невеличке ушкодження у боротьбі з суперником, але вже піднявся і продовжив гру.

19’ Трішки заспокоїлася гра. Німці контролюють м’яч в центрі поля.

16’ Україна заробила право на кутовий, але Шапаренко помилився під час подачі.

14’ Конопля віддав неточну передачу перед власною штрафною. Навіть не неточну, а в ноги Носсу, який після такого подарунка змістився до воріт та пробив повз Бущана.

14’ А вже в наступному моменті українці пропустили – 1:1.

13’ Кутовий Гладбаха завершився ударом Ельведі головою практично впритул, але футболіст був неточним.

12’ Мудрик відчув запах крові! Міг бути дубль, але Зоммер відбив удар Михайла за меж штрафної.

9’ Українці відібрали м’яч після розіграшу штрафного удару «Боруссією», розпочали свою контратаку та вивели Михайла віч-на-віч з Зоммером. Вінгер «Шахтаря» не злякався, а спокійно обіграв воротаря та забив в пусті ворота.

9’ ГООООООООЛ!!! Мудрик відкрив рахунок!

6’ Караваєв віддавав на Буяльського в штрафну суперника, але м’яч не дістався адресата.

4’ Не пройшла передача Степаненка на лівий фланг.

2’ Бєсєдін опинився в офсайді.

1’ Поїхали! Матч розпочався.

21.42. Неймовірна атмосфера на «Боруссія Парк». Всюди українські прапори, а чарівна Христина Соловій виконала гімн України.

21.40. Ви готові? Бо наші хлопці вже на полі.

21.36. До речі, для Мудрика це дебютний матч за національну команду. Підтримаймо Мішу!

20.31. Стали відомі стартові склади.

Україна: Бущан, Караваєв, Матвієнко, Забарний, Конопля, Сидорчук, Степаненко, Шапаренко, Мудрик, Буяльський, Бєсєдін

Запасні: Пятов, Різник, Бондар, Сирота, Попов, Піхальонок, Булеца, Гармаш, Довбик

«Боруссія» Менхенгладбах: Зоммер, Фрідріх, Гінтер, Носс, Райтц, Геррманн, Штіндль, Скеллі, Хофманн, Ельведі, Плеа

Запасні: Коне, Лайнер, Нетц, Зіппель, Бенсебайні, Мюзель, Нойхаус, Емболо, Беннеттс