Tribuna/Футбол/Блоги/Live блог/«Динамо» U-19 не змогло вийти у 1/4-ту Юнацької ліги УЄФА: відео, обговорення

Блог — Live блог
Автор — Tribuna.com
7 апреля 2022, 19:32
8

«Динамо» U-19 поступилося «Спортингу» у 1/8 фіналу Юнацької ліги УЄФА – команда Ігоря Костюка програла 1:2.

0:1:

0:2:

1:2:

Tribuna.com провела онлайн-трансляцію цієї зустрічі:

«Динамо» U-19 – «Спортинг» U-19 – 1:2

Голи: 0:1 – 2, Кабрал, 0:2 – 28, Кабрал, 1:2 – 49, Бражко (пен)

Фінальний свисток. На жаль, «Динамо» поступилося і покидає турнір.

92’ Малиш зірвав контратаку «Спортинга». Ще одне попередження, не так багато гравців «Динамо» залишається без жовтої картки.

91’ Три хвилини компенсував арбітр.

90’ Це уже грубість. Блізніченко відверто не встигав і у підкаті влетів у ногу суперника, який вже вибив м’яч. Жовта для форварда «Динамо».

88’ Царенко на сьогодні завершив гру, замість нього вийшов Ель Хамлічі. У «Спортинга» на полі з’явився Фелікс замість Матеуша Фернандеша.

86’ Вкотре Діалло сигналізував про пенальті на ньому. Цього разу арбітр вже не витримав і виписав жовту за симуляцію. Півзахисник киян пропустить наступний єврокубковий матч.

84’ Яцик небезпечно прямою ногою зіграв уу центрі поля. Попередження для капітана киян.

82’ Травассош замінив автора дубля Кабрала.

81’ Чудовий момент був у Діалло. Вдалося йому втриматися на ногах у карному майданчику і ткнути м’яч у дальній кут. Зовсім трохи не влучно.

79’ Потужний дальній удар від Бражко – повз ворота, та й воротар контролював ситуацію.

78’ Самба Діалло не зміг нічого вигадати, зайшовши у карний майданчик. Перед ним одразу виросли двоє захисників, які перекрили всі варіанти для розвитку атаки.

75’ Шерміті вичудив щось дивне, почав робити непотрібний фінт в центрі поля, впав на м’яч. Не увійшов він поки у гру.

72’ Поперечина! Кабрал дуже підступно перекидав Нещерета, киян врятував каркас воріт.

70’ Ще одна спроба загострити з правого флангу від португальців. Шерміті не зрозумів наміри Кабрала, простріл останнього залишився без відгуку.

69’ Занадто висока подача з правого флангу від Ештевеша – у форвардів «Спортинга» не було можливості дострибнути до м’яча.

66’ Ештевеш увірвався у карний майданчик киян, пробив із правої в дальній кут – неточно. Підключення латераля стало несподіванкою для захисту «Динамо».

65’ Бенедюк не знітився під тиском Кабрала, закрив м’яч корпусом і випустив його за межі поля.

64’ Заміни у «Спортинга». Вийшли Шерміті на Діаш, покинули поле Меніно і Рібейро.

63’ Кабрал намагався знайти момент для удару, проте цього разу йому такої свободи у карному майданчику киян не дали.

62’ Невдалий розіграш кутового від киян. Подача на ближню стійку не призвела до небезпеки.

60’ Ештевеш дуже майстерно відіграв у обороні проти Діалло, не дав супернику себе розхитати. Просто з’їв півзахисника киян.

57’ Провал в центрі оборони, Меніно вийшов сам на сам і розстрілював Нещерета. Але Боль в останню мить встиг у підкаті підставити ногу і перевести м’яч на кутовий.

55’ Боль різкувато полетів у підкаті в центрі поля, зачепив суперника по ногах. Справедлива жовта картка.

54’ Спроба пробити від Волошина – повз ворота. Перший удар киян з гри.

52’ Ламба сміливо, як на центрального захисника, поліз в обіграш на своїй половині, але фол на собі заробив.

49’ ГОООООЛ!!!! Бражко спокійно покотив м’яч в один кут, а воротар полетів у інший. Скорочує «Динамо» відставання. 1:2.

48’ ПЕНАЛЬТІ! Волошин потрапив у лещата від двох захисників «Спортинга». Фернандеш ще й жовту отримав.

47’ Бражко приклався до м’яча, але у воротарський кут не поцілив.

46’ Багато штрафних заробляє Діалло. Знову він продемонстрував цей свій скілл.

Розпочався другий тайм. Замін в перерві не було.

Перерва.

45+1’ Всього хвилину компенсував арбітр до першого тайму. Зупинок дійсно було мало.

45’ Волошин намагався зовнішньою стороною стопи вирізати у карний майданчик передачу – захисники перехопили м’яч.

42’ Класне перехоплення на половині поля «Спортинга», вертикальна передача на Діалло і... офсайд у легіонера «Динамо».

39’ Не вдалося Нещерету швидко розпочати атаку своєї команди. Два м’ячі опинилося на полі.

36’ Без проблем для голкіпера пробив Діалло. Хіба що ще один удар у отвір воріт можуть собі в актив записати кияни.

35’ Шанс для «Динамо» – незвичне явище для сьогоднішнього матчу. Діалло заробив штрафний.

33’ Ештевеш намагався натиснути на правому фланзі, де у киян проглядаються проблеми, проте цього разу його простріл заблокували.

30’ Шико Ламба замикав головою подачу з кутового – м’яч лише трохи розминувся зі стійкою. Пощастило Нещерету.

28’ Гол! Майже гол-близнюк від Кабрала. Знов зміщення під удар з лівої, удар із меж карного майданчика і результативне влучання у ближній кут. 0:2

26’ Самба Діалло занадто картинно пірнав у карний майданчик «Спортінга». На пенальті тут точно не тягнуло, але й без жовтої за симуляцію.

25’ Вихід в атаку у киян через довгий пас Боля не пройшов – при всій своїй швидкості у Волошина не було шансів.

23’ Невдале закидання від Кабрала на Меніньо – занадто високо.

20’ Рібейро протиснув Боля, але переграти у близькому бою Нещерета не зміг. Дуже небезпечний момент.

19’ Здавалося, що Блізніченко може вийти на оперативний простір, але атаку зупинив свисток арбітра. Форвард киян виграв м’яч, порушивши правила проти Фернандеша.

17’ Пауза у грі. Царенку влучили м’ячем в обличчя, йому знадобилася допомога лікарів.

15’ Рібейро міг пробити без супротиву з лінії карного майданчика, але дуже невдало підробив собі м’яч і втратив момент.

14’ Самба Діалло отримав по ногах в центрі поля. Не зовсім випавданий підкат проти нього від Ессуго. Але поки без карток.

12’ Набагато більше контролюють м’яч гравці «Спортинга», провокуючи високий пресинг від киян. Динамівці поки зустрічають на своїй половині поля.

10’ Пройшла подача з правого флангу у карний майданчик «Динамо», але замкнути не було кому.

8’ Волошин приклався зі штрафного, голкіперу «Спортнга» Каллаю довелося попрацювати.

7’ А ось тепер уже чудовий штрафний для «Динамо». Постраждав Блізніченко.

5’ Гостроту зі стандарту створити не вдалося, але португальці одразу повернули собі м’яч. Зовсім він не тримається поки у киян.

4’ «Спортинг» активно розпочав, португальці тиснуть, тепер ще й перспективний штрафний заробили по центру воріт.

2’ Гол! Не найприємніший початок. Провал захисту «Динамо», Кабрал опинився на ударній позиції і з меж карного майданчика прошив Нещерета ударом низом. 0:1.

Матч стартував!

Починаємо з хвилини мовчання. До речі, гравці «Динамо» вийшли на поле, загорнуті у прапори України.

Команди вже на полі. Гра розпочнеться за хвилину.

***

Уже відомі стартові складі:

«Динамо»:  Нещерет – Малиш, Боль, Дячук, Бенедюк – Бражко, Яцик, Царенко, Волошин, Діалло – Блізніченко

Запасні: Ігнатенко, Скрипник, Горбач, Мельніченко, Танчак, Ель Хамліші, Опанасенко

«Спортинг»: Каллаї – Ештевеш, Ламба, Р.Фернандеш, Назінью – Ессугу, Вейга, М.Фернандеш – Кабрал, Рібейру, Меніну

Запасні: Пінту, Траввасуш, Батішта, Даніел, Діаш, Феліш, Шерміті

Початок о 15.00. Tribuna.com проводить текстову онлайн-трансляцію зустрічі. Прямий ефір на MEGOGO та «Динамо TV».

Матч пройде в Бухаресті на стадіоні «Джулешті» та стане першим офіційним міжнародним на новому стадіоні, введеному в експлуатацію цього року.

Переможець у чвертьфіналі зіграє з «Бенфікою», а у 1/2 фіналу одна з цих трьох команд зустрінеться з «Ювентусом».

На попередній стадії кияни у серії пенальті перемогли «Депортиво».

Цей матч мав відбутися ще 2 березня у Києві, на стадіоні «Динамо» ім. В. Лобановського, за день до початку війни за рішенням УЄФА було перенесено на 9 березня, але й тоді не вдалося зіграти.