Tribuna/Футбол/Блоги/Лев Матчу/Ярмоленко – Лев матчу з Північною Македонією. Гол плюс пас, які стали переможними

Друга його нагорода за місяць.

Блог — Лев Матчу
18 июня 2021, 07:40
4

Збірна України вперше перемогла на Євро-2020 і покращила шанси на вихід з групи. В напруженому протистоянні з Північною Македонією команда Андрія Шевченка впевнено виграла перший тайм 2:0, але гірше провела другу половину зустрічі, в якій поступилась супернику 0:1.

Героями жовто-блакитних, як і в грі з Нідерландами, стали Роман Яремчук та Андрій Ярмоленко – обидва знову відзначились голами. Відмінність лише в тому, що цього разу гол плюс асист уже в активі нашого капітана. Як наслідок, саме Ярмоленка визнали найкращим гравцем поєдинку – в номінації Лев матчу за нього проголосувало 44% опитаних вболівальників.

Як і в Амстердамі, роль Андрія в Бухаресті також стала переломною та вирішальною – як годиться лідеру. Його гол на 29 хвилині втілив усі старання України в атаках, що передували цьому. Подачу з кутового Малиновського та скидку від Караваєва Ярмоленко на дальній штанзі конвертував у забитий м’яч.

А вже через п’ять хвилин капітан відзначився ще й асистом – вивів віч-на-віч із македонським голкіпером Романа Яремчука, який забив, як з’ясувалось, переможний м’яч.

І це лише найпомітніше із вкладу Андрія в гру. Крім цього він був звично активним в атаці й загалом завдав п’ять ударів по воротах суперника. На більше в цьому матчі спромігся лише Руслан Малиновського, в якого шість пострілів.

Звісно, після матчу Ярмоленко не приховував радості від важливої перемоги. Андрій відзначив вагу підтримки вболівальників, яких в Бухаресті було очікувано більше, ніж в Амстердамі. Зрештою, капітан присвятив переможний результат саме тим, хто підтримував команду і на стадіоні, і в Україні.