Tribuna/Футбол/Блоги/Лев Матчу/Зінченко – Лев матчу з Кіпром. Віддав ключові паси та забив переламний для збірної гол

Олександр вдруге заслужив нагороду.

Блог — Лев Матчу
8 июня 2021, 12:00
8

Збірну України нарешті прорвало. Після серії поєдинків, в яких команда Андрія Шевченка забивала не більше одного голу за гру, в протистоянні з Кіпром жовто-блакитні таки подолали проблеми з реалізацію. Суперник отримав по два голи в кожному з таймів, щоправда, грав у меншості більшу частину зустрічі в Харкові.

4:0 – мажорний акорд, на якому наша збірна закінчує підготовку до Євро-2020 через товариські поєдинки. Матч з кіпріотами став останнім таким, і Україна провела його саме в тому дусі, щоб зарядити себе та вболівальників позитивним очікуваннями континентального турніру.

Чималу роль в результаті відіграв один з найіменитіших футболістів збірної. Олександр Зінченко голом з пенальті та активною комбінаційною грою попереду заробив симпатії найбільшої кількості вболівальників, обиравших найкращого гравця зустрічі. За Сашка проголосували 46% таких та визнали його Левом матчу.

Для Зінченка ця нагорода може допомогти перемкнути думки. Після нещодавно фіналу Ліги чемпіонів, поразку в якому Олександр важко переживав, він також став останнім з гравців збірної, хто прибув у її табір для підготовки до Євро, пропустивши більшу її частину.

Андрій Шевченко дав зіграти півзахиснику весь матч і не прогадав. Зінченко був одним з найактивніших на полі й, зокрема, не раз міг стати автором асиста, якби влучність не підводила його партнерів. Але результативною дією Олександр таки відзначився – реалізував пенальті в доданий до першого тайму час і, як наслідок, став тим самим героєм, який допоміг збірній перервати серію малорезультативних зустрічей.

В цьому плані гол Зінченка став переламним. По перерві Україна заграла розкутіше, про що свідчить третій її гол – видовищна комбінація, в якій взяв участь також Олександр. Коротко кажучи, Лев матчу, який ще й першим добився цієї нагороди вдруге.

Після гри Зінченко подякував вболівальникам як за нагороду, так і за підтримку на стадіоні. Герой зустрічі підкреслив значущість такого переконливого результату, який одночасно змусив видихнути після невдач у попередніх іграх, так і збадьоритись перед найважливішими іграми року.