Tribuna/Футбол/Блоги/Лев Матчу/Андрій Ярмоленко – Лев матчу з Північною Ірландією. Наш капітан був найактивнішим в атаці

Довгоочікуване повернення на поле й одразу 35% голосів від фанатів.

Блог — Лев Матчу
4 июня 2021, 18:40
29

Збірна України нарешті перервала серію нічийних результатів 1:1 і перемогла вперше у 2021 році. Команда Андрія Шевченка у Дніпрі впоралась із Північною Ірландію у вдалий для цього момент – за тиждень до старту Євро. 1:0 – підсумок поєдинку, який не може не впливати позитивно на настрій в нашій збірній.

Жовто-блакитний колектив провів насичений матч з високою інтенсивністю в атаці на його початку. Саме в цей період українці забили переможний гол, але й після нього продовжили часто та гостро нападати. За кількістю ударів по воротах ми були втричі сильнішими за суперника.

Чи не найбільше для цього постарався Андрій. Саме капітана України Ярмоленка вболівальники й визнали найкращим гравцем зустрічі – віддали за нього 35% голосів та нагородили званням Лев матчу в номінації від ТМ Львівське.

Для Андрія поєдинок з північноірландцями був особливим від початку. Ярмоленко вперше після тривалої перерви повернувся на поле, одразу відіграв увесь поєдинок (що показує його значення для команди) й заслужив такими стараннями вболівальницького визнання.

До всього цей матч став для 31-річного футболіста 93-м в головній команді країни. За цим показником він обійшов Олександра Шовковського й тепер посідає шосте місце серед гравців з найбільшою кількістю ігор за збірну України. Наступним Ярмоленко може обійти іншого воротаря – в Андрія П’ятова поки 96 поєдинків.

Проти Північної Ірландії наш капітан зіграв у звичній для себе ролі правого вінгера, так само звично приймаючи часто м’яч в широкій позиції на фланзі та створюючи загрозу зміщеннями в штрафний суперника. Було помітно, як Андрій скучив за футболом, через що брав участь чи не в кожній атаці українців.

Як наслідок, майже третина ударів команди Шевченка по воротах Північної Ірландії – це робота Ярмоленка. Вінгер завдав таких п’ять штук, не раз був близьким до голу, але в цій грі не судилось. Утім, теж непоганий результат як для гравця після тривалої відсутності ігрової практики.

Аналізуючи матч та свою гру, Ярмоленко також вказав на свою неоптимальну на сьогодні фізичну готовність й подякував уболівальникам за те, що відзначили його старання. Щоб надолужити згаяне, Андрій, за його словами, навіть прибув дещо раніше в табір збірної. Адже попереду важливий для нього та всієї команди виступ на Євро.