Tribuna/Футбол/Блоги/В ритме фламенко/8 миттєвостей 20-го туру іспанської Прімери, які варті вашої уваги

Блог «В ритме фламенко» пропонує вам ознайомитися із найцікавішими миттєвостями двадцятого туру Ла Ліги Сантадер.

Автор — Sacha79
30 января 2017, 22:13

Кравець вперше після восьми турів в основі почав гру на лаві запасних

У Кравця з'явився конкурент новачок команди Андріан Рамос, який перейшов минулого тижня із дотрмундської "Боруссії". Колумбійський нападник зайняв місце в основі Артема і зіграв весь матч.

Наш Артем також отримав шанс і вийшов на заміну на 74 хвилині гри. Через чотири хвилини Артем навть міг відзначитися та влучив у перекладину. Крім цього треба відмітити, що український нападник 6 разів доторкнувся до м'яча, одного разу вдало пішов в обіграш суперника і зробив один відбір. Від авторитетного порталу whoscored отримав оцінку - 6.6.

Денис Бойко знову на лаві запасних

При новому керманичу "анчоусів" Марсело Ромеро український кіпер - не зіграв жодної хвилини.

Роман Зозуля на лаві запасних

У минулому турі Роман вийшов в основі вперше у нинішньому сезоні. Та у грі "Бетіс" - "Барселона" (1:1) Зозуля провів матч на лаві запасних.

Голкіпер Осасуни парирував пенальті

У грі "Осасуна" - "Малага" (1:1) голкіпер господарів Маріо Фернандес при рахунку (0:0) відбив пенальті.

Жах туру

У грі "Алавес" - "Атлетіко" командти голів не забивали, але Дейверсон (Алавес) та Діего Годін (Атлетіко) вирішили позмагатися у плюванні в один одного. І тут нічия.

Почав Дейверсон і влучив.

Годін також не промахнувся.

Незарахований чистий гол "Барселони"

У грі "Бетіс" - "Барселона" (1:1) арбітр незарахував читсий гол Луїса Суареса. Але це не виправдовує не досить вдалу гру каталонців у тому матчі.

Найшвидше вилучення в Прімері з 2003 року

Захисник "Севільї" Ніколас Пареха отримав червону катрку на 1 хвилині та 11 секунді гри "Еспаньйол" - "Севілья" (3:1) - це вилучення стало найшвидшим починаючи з сезону 2003/04 року (з того часу почалася фіксуватися така статистика).

Прокурор, яка веде справи проти Неймара та Мессі була помічена на домашній грі "Реалу"

Прокурор Марта Сільва, яка очолює звинувачення проти гравців "Барселони" Мессі та Неймара була помічена у VIP-ложі "Сантьяго Бернабеу" на грі "Реал" - "Реал Сосьєдад" (3:0) поруч з нинішнім президентом "вершкових" Флорентіно Пересом. Нагадаємо, що лідери каталонців звинувачувалися у несплаті податків.

Хоча нічого дивного вона було колишнім директором "Реалу". Жінка досить принципова і пропонувала ув'язнити Мессі.