Tribuna/Футбол/Блоги/Київ-Перемишль/Динамо Київ перемагає у Кракові!

Динамо Київ перемагає у Кракові!

Дитяча команда київського Динамо перемогла у десятому розіграші Murapol Cup, за що отримала Кубок Президента міста Краків.

Автор — Legenda117
18 июня 2019, 13:31
2

Дитяча команда київського Динамо перемогла у десятому розіграші Murapol Cup, за що отримала Кубок Президента міста Краків. Щоб визначити переможця у фіналі, де український клуб зустрівся з румунським Клужом, знадобилася серія пенальті, яку виграли футболісти Динамо 4:3. В основний час гра закінчилась з рахунком 1:1.

До фіналу гравці Динамо пройшли завдяки півфінальному виграшу з Ягеллонією Білосток. Румуни на цьому етапі обіграли англійський Бернлі. Варто додати, що Динамо стало першим клубом в історії, який вже двічі виграв Murapol Cup. Раніше колектив з Києва тріумфував у 2014 році, обігрававши Селтік із Глазго. Також рік тому українці зіграли у фіналі, але тоді поступилися Андерлехту.

У цьому році до Кракова приїхали відомі клуби, серед яких Манчестер Юнайтед та Геренвен. Серед польських команд брали участь, окрім згаданої Ягеллонії, також Лехія Гданськ, Рух Хожув, Гурнік Забже та господар турніру, Футбольна Академія 21 ім. Генріха Реймана, вони дійшли до чвертьфіналу.

Матчі розігрувались в суботу та неділю. Молоді футболісти мали також можливість відвідування Кракова. Перервою в змаганнях молодих футболістів був Матч Зірок, в якому взяли участь Томаш Франковскі, Гжегож Патер, Мирослав Шимковяк чи Богдан Зайонц.

Источник: Gazeta Krakowska, Фото: Andrzej Banas;