Tribuna/Футбол/Блоги/der Kopfball/Найемоційніше прощання: Нобл зіграв останній домашній матч за «Вест Гем» після 18 років у клубі

Справжня легенда.

Блог — der Kopfball
Автор — Kostiantyn Stepaniuk
15 мая 2022, 23:59
5

Андрій Ярмоленко залишає «Вест Гем». У клуба була опція продовження контракту українця ще на рік, але молотобійці нею не скористалися. Очікувано, адже лондонці зекономлять кругленьку суму (Ярмоленко – один із найбільш високооплачуваних гравців команди), а українець, вірогідно, перейде у клуб, який зможе дати йому більше ігрової практики.

Безсумнівно, зворушливий момент для місцевих вболівальників, адже вони загалом дуже добре ставляться до Андрія.

Але затьмарив цю подію капітан «Вест Гема» Марк Нобл. Він також зіграв свій останній матч перед фанатами молотобійців і завершує кар’єру в кінці сезону.

Офіційно завершить кар’єру у 550-му матчі за клуб

Марк Нобл небагато грає у нинішньому сезоні (лише 22 матчі в усіх турнірах) – але цьому є логічне пояснення. Легендарному для лондонців футболісту уже 35 років, а на його позиції грають здоровезний Томаш Соучек і Деклан Райс, за якого гранди АПЛ хочуть заплатити понад 100 млн євро.

У матчі з «Ман Сіті» Нобл не міг не вийти на поле – Мойєс кинув його в бій на останні 15 хвилин, аби дати можливість востаннє зіграти перед рідними вболівальниками на «Лондон Стедіум». Капітан картини не зіпсував, попри напружені останні хвилини, у які містяни неслися вперед, щоб вирвати перемогу.

Це був 549-й матч Нобла за «Вест Гем» в усіх турнірах. Наступного тижня з «Брайтоном» він абсолютно точно зіграє бодай декілька хвилин і закінчить свою 18-річну кар’єру за молотобійців з красивою цифрою – 550 матчів, у яких Нобл забив 62 м’ячі та віддав 61 гольову передачу.

Перформанс від фанатів, пам’ятна футболка та сльози-сльози-сльози: «Вест Гем» тепло попрощався з капітаном

Після нічиєї 2:2 із «Сіті» фанати довго не залишали своїх місць, адже хотіли провести свого капітана. До речі, зробили це дуже гарно. Ще перед початком матчу на трибунах розтягнули чудовий перформанс.

Він – справжній улюбленець місцевих фанатів.

Після фінального свистка Нобл багато обнімався з одноклубниками, але відзначити його епохальну кар’єру прийшов і Пеп Гвардіола. Іспанець щось довго казав Марку, тепло обійняв і пішов в роздягальню.