Tribuna/Футбол/Блоги/Футбол. Прошлое и настоящее/Арсенал Київ – Металіст 1:1. Огляд 2007

Арсенал Київ – Металіст 1:1. Огляд 2007

Огляд тб-програми «Гол» (Україна, серпень 2007) матчу 7 туру чемпіонату України 2007-08 «Арсенал» Київ – «Металіст» Харків: Вадим Рабинович, з тих пір, як став власником «Арсеналу» встиг закохатися в футбол, розчаруватися, і знову закохатися. Рабинович вважає, що «Арсенал» показово виховують, штрафуючи. Нова «зірка» «Арсеналу» Дмитро Парфьонов, який повернувся з російських мандрів. Олександр Заваров (тренер «Арсеналу») каже, що Парфьонову потрібно ще адаптуватися. Новачок «Металіста» - Едмар. Нововведення Рабиновича – усіх спраглих фанатів на матчі поїли мінералкою. «Металіст» забиває в...

1 сентября 2020, 07:22

Огляд тб-програми «Гол» (Україна, серпень 2007) матчу 7 туру чемпіонату України 2007-08 «Арсенал» Київ – «Металіст» Харків: Вадим Рабинович, з тих пір, як став власником «Арсеналу» встиг закохатися в футбол, розчаруватися, і знову закохатися. Рабинович вважає, що «Арсенал» показово виховують, штрафуючи. Нова «зірка» «Арсеналу» Дмитро Парфьонов, який повернувся з російських мандрів. Олександр Заваров (тренер «Арсеналу») каже, що Парфьонову потрібно ще адаптуватися. Новачок «Металіста» - Едмар. Нововведення Рабиновича – усіх спраглих фанатів на матчі поїли мінералкою. «Металіст» забиває в першому таймі, по перерві Заваров випускає Сергія Мізіна, і він зрівнює рахунок в компенсований час. Мирон Маркевич (тренер «Металіст»): «Команда буде оштрафована, такі ігри потрібно перемагати». Зустріч двох грузинів, Георгія Деметрадзе та Лаші Джакобія – мій дім - твій дім, моя лавка – твоя лавка. Кому той кутовий прапорець заважає, потрібно прибігти та зірвати, а хлопчики чіпляють.