Tribuna/Футбол/Блоги/Футбол. Прошлое и настоящее/Сьогодні Богдану Шершуну – 38. Яким я його запам’ятав

Сьогодні Богдану Шершуну – 38. Яким я його запам’ятав

Поздоровлення і спогади

В перших строчках цього посту хочу поздоровити Богдана Шершуна з Днем Народження, і побажати йому довгих років життя. Дехто з молодих вболівальників спитає, ху іс цей Богдан Шершун? З радістю відповім – колишній гравець «Дніпра» Євгена Кучеревського та збірної України Леоніда Буряка та Олега Блохіна 2003 - 2006.

Особисто мені він запам’ятався голом в ворота шотландського «Хайберніана» в матчі-відповіді кваліфікації Кубка УЄФА сезону 2005/2006. Перша гра в Едінбурзі завершилася нулями. 29 вересня на «Метеорі» дніпряни одразу після стартового свистку повели після точного удару Сергія Назаренка. Але так же стрімко і пропустили вже на десятій хвилині. І ось тут своє вагоме слово сказав Богдан Шершун, який в середині першого тайму після подачі кутового опинився в потрібному місті в потрібний час, і вколотив м’яч в сітку воріт непоступливого суперника (на відео – 5.50).

Цей момент став одним із вирішальних в тому поєдинку, бо додав впевненості хлопцям Кучеревського, які в підсумку розтрощили «Хайберніан» з рахунком 5:1, та втретє поспіль пробилися до основної сітки Кубка УЄФА.

В тому легендарному «Дніпрі» разом з Богданом Шершуном (до речі, на той час діючим володарем Кубка УЄФА у складі московського ЦСКА) запалювали на футбольному небосхилі зірки Олег Шелаєв (гол з пенальті після сьогоднішнього іменинника), Олександр Мелащенко (його голи на відео другий-третій після Шершуна і 4-5 в матчі), Сергій Назаренко, Андрій Русол, Сегрій Корніленко, Дмитро Семочко, Артем Куслій… Добра була команда…