Tribuna/Футбол/Блоги/Футбол. Прошлое и настоящее/Історія фото. 1999. Шева vs Реал. М'яч, не втікай, стій, все одно ти будеш мій!

Історія фото. 1999. Шева vs Реал. М'яч, не втікай, стій, все одно ти будеш мій!

Приємні спогади перед «Яблонець» - «Динамо» Київ

4 октября 2018, 12:27

Шева: «М'яч, не втікай, стій, все одно ти будеш мій»

Іллгнер: «Чи встигне наздогнати - не встигне? Шевченко впав? Призначить арбітр пенальті - не призначила? »

Призначив! На 62 хвилині поєдинку чвертьфіналу Ліги чемпіонів 1998/1999, який відбувся 17 березня 1999 року в НСК «Олімпійський» в Києві, голкіпер мадридського «Реала» німець Бодо Іллгнер у власному штрафному майданчику зупинив недозволеним прийомом прорив нападаючого київського «Динамо» Андрія Шевченка. За що шведський суддя Андерс Фріск цілком справедливо призначив одинадцятиметровий удар. Вийшов до точки сам потерпілий. Розбіг, удар і ... Іллгнер його відбиває ... але прямо на набігаючого Шеву - 1: 0! 82 500 глядачів на стадіоні і мільйони біля екранів телевізорів шаленіють від щастя. Адже наші улюбленці, кияни, стали дуже близькі до півфіналу в найпрестижнішому клубному турнірі світу.

А потім був приголомшливий за красою гол Шеви з подачі черпачком Сергія Реброва - 2: 0, європейський король скинутий зі свого престолу! Хай живе новий король! На жаль, їм «Динамо» так і не стало, хоча мало прекрасні шанси після голів Шеви в першому півфіналі з «Баварією». Але це вже зовсім інша історія ...

Сьогодні кияни грають в Лізі Європи проти чеського клубу «Яблунець». І дуже хочеться вірити, що команда білоруського наставника Олександра Хацкевича, який грав в тому історичному матчі проти «Реала», доб'ється, нарешті, перемоги в груповому етапі. Для цього потрібно «зовсім нічого». Атакувати і грати динамівцям так само азартно і наполегливо, як їх попередники в кінці 1990-х. Хацкевич, думаю, цього ще не забув. Тільки ось Шевченків та Ребрових, на жаль, в нинішньому складі «Динамо» не спостерігається