ЛЧ

МЮ - Валенсія
    +2

Ліга Європи

Динамо - Астана фора1 -1 коеф. 2,37 10юнітів Незважаючи на те, що динамівці зараз переживають ненайкращі часи я вважаю, що Астану вони здолають. Арсенал - Ворскла фора1 -2,5 коеф. 1,82 10юнітів Арсенал і Ворскла команди з різних планет, на мою думку шансів на успіх у підопічних Сачка обмаль, поразка у два - три м’ячі у цьому матчі може рахуватися цілком пристойним результатом для Полтави. Дюделанж - Мілан фора2 -1,5 коеф.1,93 10юнітів Вихід люксембуржців у груповий етап ЛЄ це сенсація і велечезний успіх Дюделанжу. Я вважаю, що успіхів на груповому етапі сьогоднішнім господарям добитися б...
    +3

Бельгія - Панама

Останню свою десятку я поставлю на: Гол головою та гол із-за меж штрафного майданчика коеф.4,5 10юнітів
    +3

Бразилія - Швейцарія

Німці програли, іспанці і аргентинці спромоглися лише на нічию, як бачимо фаворити ЧМ на даний момент не вельми радують своїх прихильників. Сьогодні матчем проти міцних швейцарців стартує збірна Бразилії і от вони я гадаю візьмуть сьогодні своє, відсвяткувавши впевнену перемогу. Надіюся і я трішки покращу своє фінансове становище. Бразилія - Швейцарія фора1 -2,5 коеф.4 10юнітів Виграє в обох таймах Бразилія. коеф.3,25 10юнітів
    +2
    1

Німеччина - Мексика

Збірна Німеччини один з головних фаворитів не лише сьогоднішнього матчу, а загалом усього мундіалю. У сьогоднішньому матчі я очікую на досить впевнену перемогу німців і візьму дві ставки:фора1 -1,5 коеф.2,2510юнітів Перемога Німеччина в 1 або в 2 голи 1 тайм. коеф.2,05 10юнітів
    +1

Коста Ріка - Сербія

У матчі Коста Ріка - Сербія особисто для мене більш знайомою збірною є Сербія, багато їхніх гравців перебувають на хорошому рахунку серйозних європейських клубів. Вважаю, що сьогодні серби візьмуть гору.Коста-Рика - Сербія. Сербія виграє і Александар Митрович заб’є. коеф.35,5юнітівЯк буде забито перший гол удар головою. коеф. 5,3 5юнітів