Tribuna/Футбол/Блоги/Спільний Футбол/«Вилучення, пенальті, два гола», «Розгром без голкіпера» та «Рік за роком» або недільні матчі 23-го туру УПЛ

Вчора, у 23-у турі чемпіоната України з футболу відбулися 3 поєдинки, а саме «Зоря» - «Волинь», «Олександрія» - «Дніпро» та «Динамо» - «Ворскла». Матчі насправді подарували багато емоцій позитивних емоцій вболівальникам та виявили дострокового чемпіона Української Прем’єр-ліги.

Автор — Denys Cherednychenko
25 апреля 2016, 19:53

Ну й продемонстрували матч "волиняни" та "луганчани", аж і зараз якось дивно. Поєдинок видався на стільки емоційним, що арбітру прийшлося видаляти по одному гравцю з кожної команди, ну а тренеру "Волині" Віталію Кварцяному навіть блефувати що він уведе команду, хоч і насправді це виглядало дуже смішно і дурно з боку лучан. Так, щодо арбітра матчу який не мало нарубав дров у матчі то окрема розмова, ну а тренеру потрібно якось більш стриманіше себе вести, але всі вже звикли що Кварцяний виконує роль такого футбольного "клоуна" який своїм криком та матюками веселить народ, хоч і він дуже тямучий наставник.

В загалом перший тайм вийшов для "Волині" дуже і дуже вдало. Підопічні Кварцяного змогли реалізувати одних зі свої моментів та відкрити рахунок у матчі першими. На 38-й хвилині матчу влучний постріл Діденка дав змогу відкрити рахунок в поєдинку. Звичайно, що в слід за пропущеним голом підопічні Вернидуба побігли відігруватися, але в першому таймі їм так і не вдалося цього зробити.

Після перерви ситуація на полі в принципі й не змінилася, "Зоря" далі навалювалася на ворота "Волині" всіма силами ну а ті тільки, те й робили що відбивалися та намагалися не давати пробивати по своїх воротах. Але лучани також мали не поганий момент для взяття воріт Шевченка, але на жаль для "Волині" Міха із лічених метрів ударом головою влучив лише у воротаря "Зорі". Ну а через пару хвилин ,той же самий захисних Міха який не зумів переграти голкіпера луганчан зумів привезти пенальті у власні ворота, і ще й отримав за це червону картку залишивши свою команду в меншості. Одинадцятиметровий вирок пішов виконувати Ліпартія, і чесно кажучи краще б хтось інший пішов, тому як Джаба не зумів переграти Неділька.

Не зумівши реалізувати свій ідеальний шанс, "Зоря" й надалі продовжувала забити з гри й майже до закінчення матчу все ж зуміла відіграти один гол та зрівняла. На 83-й хвилині Паулінью, який тільки недавно вийшов на заміну, із лінії штрафного майданчика потужним ударом пробив у кут воріт Неділька, ну а той в свою чергу не зумів дотягнутися до нього.

Коротше кажучи, матч вийшов і дійсно дуже емоційним навіть через край емоційним, це звичайно добре що команди намагаються не поступатися один одному, але якось потрібно тримати все в міру, а арбітру поєдинку не ламати гру та по можливості давати вести боротьбу.

Матч: "Зоря" (Луганськ) - "Волинь" (Луцьк);

Рахунок матчу: 1-1;

Голи забивали: Паулінью'72 - Діденко'31;

Вилучення: Сіваков'83 ("Зоря") - Міха'58 ("Волинь");

Місце проведення: Запоріжжя, стадіон "Славутич-Арена";

Арбітр матчу: Віталій Романов;

Склад "Зорі": Шевченко - Опанасенко, Сіваков, Форстер, Каменюка - Танковський, Гордієнко (Любеновіч'40) - Караваєв (Сухоцький'78), Ліпартія, Тотовицький (Пауліньо'63) - Будківський;

Склад "Волині": Неділько - Гуменюк, Жуніч, Міха, Шаповал - Кравченко, Богданов - Хомченко (Логінов'64), Герасим'юк (Романюк'74), Мемешев (Козьбан'90+7) - Діденко;

Не зуміла "Олександрія" переграти та зламати четвертий камінь українського чемпіонату дніпропетровське "Дніпро" та поступилася йому з розгромним рахунком 0:4, хоч і останні три голи вона пропустила без свого основного голкіпера "Олександрії" Новака який був вилучений в ході поєдинку.

У першому таймі гра команд вийшла дещо грубою, але продемонструвала добротну кількість моментів. Саме більше та більш небезпечні були у підопічних Маркевича, які граючи під першим номером провели низьку кількість вдалий атак, а відзначитися в першій половині могли Зозуля, Піко, Джон Руїс, Матос, але на щастя для "олександрійців" на заваду їм ставав їхній же голкіпер та невдале виконання "дніпрян". Від "Олександрії" ж небезпека надходила лише при стандартах та й то не завжди.

Другий тайм розпочався з того що "Дніпро" й далі пішов в напад і намагався забити першим, і ось поблизу штрафного майданчика гравець "Олександрії" приносить для "Дніпра" небезпечний штрафний. Удар пішов виконувати Андерсон Піко і виконав його на бездоганно, закрутивши м'яча прямісінько в «дев’ятку» воріт Новака. Після пропущеного голу керманич "Олександрії" зробив пару замін в розрахунок на напад, але вийшовши свіжі гравці не зуміли добавити активності в грі своєї команді в нападі. Ну а на при кінці матчу взагалі "Олександрія" втратила надію навіть на те щоб зрівняти рахунок. На 76-ій хвилині голкіпер "олександрійців" Новак який не раз врятовував своїх колег на полі на цей раз трішки перестарався, оскільки дуже грубо сфолив на Матеусі, за що був покараний червону карткою. Через його відсутність у ворота кіровоградців голи летіли один за одним, ну а голкіпером став тоді польовий гравець Віталій Пономар, якому і забивали Руслан Ротань, Джо Руїс та Бруно Гама довівши рахунок до непристойного - 0:4.

Коротше кажучи, чи то "Дніпро" став так впевнено грати, чи то "Олександрія" вже втомилася грати проти українських грандів та втомилася, але факт повноцінні переваги "дніпрян" у матчі на табло.

Матч: "Олександрія" (Олександрія) - "Дніпро" (Дніпропетровськ);

Рахунок матчу: 0-4;

Голи забивали: Піко'51, Ротань'78, Руїс'88, Бруно Гама'90+3;

Вилучення: Новак'76 ("Олександрія");

Місце проведення: Олександрія, стадіон КСК "Ніка";

Арбітр матчу: Микола Балакін;

Склад "Олександрії": Новак, Басов, Банада, Імереков, Дедечко (Грицук'56), Чеботаєв, Запорожан, Полярус, Чорній, Пономар, Леонов;

Склад "Дніпра": Лаштувка, Політило, Піку, Гуйє, Шахов, Гама, Зозуля, Чигринський, Матос, Безус, Хайро Руїс;

"Золотий матч із золотим голом" вийшов для "киян" поєдинок з полтавською Ворсклою, який приніс "Динамо" вже 15-е чемпіонство в Прем'єр-лізі. Хоча і перемогло "Динамо" полтавчан вже й не так просто як здавалося б до початку матчу.

Перший тайм як і очікувано команди розпочали з обережністю один до одного і намагалися не бігти вперед. Контроль м'яча більше перебував саме під керівництвом Динамо, але полтавчани своїм високим пресингом часто відсовувала атаку "киян" від своїх воріт. Перший дійсно небезпечний момент виник саме у киян, коли Олег Гусєва зумів пробив по воротах "Ворскли", але м'яч полетів вище воріт. Також не поганий момент й мав Андрій Ярмоленка який дальнім ударом зумів лише поцілити у голкіпера Непогодов. Ну а через декілька хвилин і стався той золотий гол який увійшов в історію "Динамо". На 36-й хвилині Ярмоленко без сильних зусиль зумів увійти в карний майданчик гостей, де обігравши її захисників, віддав передачу на Мораєса. Ну а бразилець такої нагоди не зміг пропустити та відкрив рахунок у матчі - 1:0.

Після перерви в цілому гра на полі не змінилася. хоч і було видно що підопічні Сачка були більш зарядженні аби відігрувати пропущений гол, але на то мість "Динамо" й далі більше контролювало м'яч та з періодичністю пробивала по воротах суперника. Все ж слід сказати що "ворскляни" мали непогані моменти аби забивати, але їм явно не вистачало везіння та техніки. Ну а кияни в принципі й не бігли сильно забивати в друге їм і мінімальна перемога була комфортна.

Коротше кажучи, вітаємо "Динамо" вже 15-те з чемпіонством та чекаємо на протистояння року "Шахтар" - "Динамо".

Матч: "Динамо" (Київ) - "Ворскла" (Полтава);

Рахунок матчу: 1-0;

Голи забивали: Мораєс'36;

Місце проведення: Київ, стадіон НСК "Олімпійський";

Арбітр матчу: Анатолій Абдула;

Склад "Динамо": Шовковський – Даніло Сілва, Хачеріді, Віда, Антунеш – Рибалка – Ярмоленко, Міґел Велозу (Буяльський'81), Сидорчук (Гармаш'67), Гусєв (Дерліс Ґонсалес'67) – Мораєс;

Склад "Ворскли": Непогодов – Пердута (Сапай'40), Даллку, Дитятьєв, Сімінін – Чеснаков, Скляр – Бартуловіч (Громов'62), А. Ткачук, Ребенок – Шиндер;