Tribuna/Футбол/Блоги/Спільний Футбол/«Кубкові матчі середи» (Результати)

«Кубкові матчі середи» (Результати)

В середу визначилися останні 4 клуби які зіграють в 1/4 фіналу Кубка України.

Автор — Denys Cherednychenko
29 октября 2015, 11:01

До таких клубів як Динамо, Шахтар, Зоря та Ворскла також приїднаються в 1/4 фіналу клуби:

Коротко про матч

"Сталь" в другому матчі зуміла розібратися з командою Першої ліги кіровоградським "Гірником" та приєднуються до чвертьфіналістів Кубка України.

Про матч. Поєдинок вийшов цікавим, але став він цікавим тільки на при кінці матчу коли рахунок став 1:1, саме тоді команди освіжилися та розпочали грати більш яскраво та демонструвати яскравий футбол. В цілому було зрозуміло, що такій команді як "Гірник" навряд вдасться обіграти "Сталь" та тим паче коли "сталевари" забили першими, але наглість та упрямство команди з Першої ліги дало про себе знати й рахунок став уже 1:1, хоч і в другому таймі. Підопічних Мазаря це дуже не влаштовувало і вони майже всіма силами пішли в атаку, де й зуміли забити хоч і через пенальті. "Гірники" ж не здавалися і намагалися відіграти пропущений гол, але доля була сьогодні на стороні "Сталі" яка й подарувала їм вихід до 1/4 фіналу, хоч і це вдалося їм не так вже й легко.

Матч: "Сталь" (Дніпродзержинськ) - "Гірник" (Кривий Ріг);

Рахунок: 2:1;

Голи забивали: Адамюк'25, Котляр'80(пен.); Рябов'65;

Остаточний рахунок після двох зіграних матчів: 3:2;

Арбітр матчу: Кривоносов М.О. (Київ);

Місце проведення: Дніпропетровськ, стадіон "Метеор";

Склад "Сталі":  Паньків, Дебелко, Іщенко, Козак, Кучеров, Котляр, Кулач, Воронін, Каленчук, Кравченко, Адамюк;

Склад "Гірника": Ганєв, Баєнко, Павлов, Сантрапинських, Григорик, Рябов, Дацюк, Нудний, Ямполь, Боровський, Солдат;

Попередній матч: "Гірник" (Кривий Ріг) - "Сталь" (Дніпродзержинськ) 1:1;

"Луцька безжальність"

Коротко про матч:

Лучани з легкістю та без проблем проходять ФК "Миколаїв". За сумою двох матчів "Волинь" забила 7 голів, Миколаїв же не забив ні одного м'яча у ворота лучан.

Про матч. Тут нічого розповідати, це якраз та сама мить коли рахунок говорить сам за себе. 5:0, Волинь просто обігрує по всім параметрам миколаївців та й в принципі змогли забити ще, але так і не зуміли гравці "Волині" реалізувати деякі моменти.

"Миколаїв" в свою чергу нічого особливого не продемонстрував за весь матч.

Матч: "Волинь" (Луцьк) - "Миколаїв";

Рахунок: 5:0;

Голи забивали: Кобахідзе'27, Кравченко'34, Козьбан'46, Кобахідзе'82, Діденко'90+2;

Остаточний рахунок після двох зіграних матчів: 7:0;

Місце проведення: Луцьк, стадіон "Авангард";

Склад "Волині": Шуст, Горопевшек(Політило'18), Шабанов, Жуніч, Шіш, Богданов, Кравченко, Матей, Шарпар(Герасимюк'75), Кобахідзе, Козьбан(Діденко'59);

Склад "Миколаїв": Чумак, Цапій, Чучман, Любчак, Хохлов, Буличев, Батюшин(Сікорський'46), Момот(Саркісян'62), Берко, Дяченко, Ковальов(Кошелюк'73);

Попередній матч: "Миколаїв" - "Волинь" (Луцьк) 0:2;

"Дербі для Олександрії"

Кіровоградське дербі закінчилося перемогою саме "Олександрії", які обіграли в себе на стадіоні місцеву "Зірку" з рахунком 2:0, а при сумі двох матчів то 3:1. Тому, олександрійці проходять далі в 1/4 фіналу Кубка України.

Про матч. Матч видався цікавим та де що атакувальним з боку обох команд, але все ж одній вдавалося команді реалізовувати свої моменти та забивати мячі, а ось іншій щось не везло і вона так і не зуміла забити гол. Але слід зазначити хоч команди й виглядали гарно все ж "Олександрія" грала те що краще ніж "Зірка" і створювала не мало проблем у захисті кіровоградцям. Перший ж гол олександрійці зуміли забити вже на 12-й хвилині, а другий на 38-й хвилині та всі два голи на себе записав Козак тим самим оформивши дубль.

Матч: "Олександрія" - "Зірка" (Кіровоград);

Рахунок: 2:0;

Голи забивали: Козак'12, '38;

Остаточний рахунок після двох зіграних матчів: 3:1;

Арбітр матчу: Фощій Ю.В. (Черкаси);

Місце проведення: Олександрія, стадіон КСК "Ніка"

Склад "Олександрії": Леванідов, Микицей, Басов, Матвєєв, Сухоцький, Козак(Банада'86), Запорожан, Мягков, Таргамадзе(Полярус'73), Коломоєць(Чорній'64), Пономар;

Склад "Зірки": Паст, Допілка(Чічіков'59), Ковальов, Кучеренко, Бацула, Баранець, Б.Баранець, Фатєєв, Акіменко, Щедрий(Деребчинський'82), Локтіонов(Мостовий'73);

Попередній матч: "Зірка" (Кіровоград) - "Олександрія" 1:1;

"Повернення героя та донецька наглість"

"Дніпро" в не легкому матчі проти донецького "Олімпіка" все ж здобуває перемогу з рахунком 3:2, а при сумі двох матчів 5:2 та проходить далі в 1/4 фіналу Кубка України.

Про матч. Поєдинок насправді відбувся дуже цікавий, хоч і команди грали майже не основними складами. Маркевич та Санжар вирішили випустили на поле зі стартових хвилин тих гравців які не мають постійну ігрову практику на полі, які й до речі продемонстрували вболівальникам та самім тренерам доволі не погану гру. Тому, не дивно якщо ми їх побачимо вже в наступних матчах в основі. Але повернімось до матчу. Матч видався й насправді цікавий, і це не дивлячись на те що перший матч донеччани програли з рахунком 0:2, "Олімпік" бився до кінця та намагався змінити загальний рахунок на свою користь. Перший гол все ж забили перші дніпряни, на 33-й хвилині Бруно Гама дальнім ударом влучає в кут воріт Літовченка, 1:0. Ну, тут якщо по правді було враження, що "Олімпік" опуститься та буде грати закрито, але не тут то було. У другому таймі донецькі хлопці освіжилися та почали демонструвати дуже не погану гру, а вже блище до кінця матчу змогли навіть відзначитися взяттям воріт Лаштувки, який до речі відстояв не дуже в цьому матчі. На 74-й хвилині Лисенко забиває у ворота "Дніпра" скориставшись помилкою захисників, але й не пройшло більше як хвилину й" Олімпік" знову йде в атаку яка приносить результат, 1:2. На 75-й Шестаков, так само як і Лисенко не без помилок захисту дніпрян забиває м'яч у ворота Дніпра. І якщо по правді, то ту вже стало цікаво чи зуміє "Олімпік" відіграти ще хоча б один гол, але на жаль для них їм так і не вдасться цезробити. На 89-й хвилині Бабатунде робить рахунок 2:2, а на 90+4-й хвилині відновившись після травми Зозуля ефектним ударом  чрез себе, дарує "Дніпр"у перемогу в цьому матчі, 3:2 і Дніпро в 1/4 фіналу Кубка Україні.

Також, блог "Спільний Футбол" не може не привітати Романа Зозулю з поверненням на поле та з цілковитим відновленням! Бажаємо, Роману більше не зазнавати травм та щоб його голи радували вболівальників Дніпра та національну збірну України. З поверненням Герою!

Матч: "Дніпро" (Дніпропетровськ) - "Олімпік" (Донецьк);