Блог Спільний Футбол

«Ліга Чемпіонів: День 2. Матчі груп E, F, G і H» (Анонс)

29 вересня 2015

День 2.

Сьогодні розпочинається другий тур  довго очікувана для всіх футбольних вболівальників Ліга Чемпіонів сезону 2015/16, і сьогодні відбудуться понад 8 матчів у чотирьох групах E, F, G і H. Також, сьогодні зіграє і наш український клуб, києвське "Динамо", який зустрінеться проти ізраїльського "Маккабі", так що не пропустіть цей матч.  

І так, ось які матчі сьогодні у ввечері відбудуться:

Група E 

Матч: Барселона - Баєр;

Час: 21:45;

Арбітр: Мартін Аткінсон (ENG);

Місце проведення: Барселона, стадіон "Камп Ноу";

Орієнтований склад "Барселони": поки не відомий;

Орієнтований склад "Баєра": поки не відомий;

Історія протистояння клубів: (03.03.2012) Барселона - Баєр (7:1); 

 

Матч: БАТЄ - Рома;

Час: 21:45;

Арбітр: Марк Клаттенбург (ENG);

Місце проведення: Борисов, стадіон "Борисов-Арена";

Орієнтований склад "БАТЄ": Черник, Поляков, Дубра, Мілуновіч, Младеновіч, Ніколіч, Володько, Стасевич, Гліб, Гордійчук, Евтіч; Не зіграють: Данило, Хаме Родрігес.

Орієнтований склад "Роми": Де Санктіс, Флоренці, Манолас, Де Россі, Дінь, Пьяніч, Ненгголан, Венкер, Салах, Жервіньо, Ітурбе; Не зіграють: Тотті, Кейта, Джеко;

Історія протистояння клубів: раніше не зустрічалися;

Турнірна таблиця групи:

                 І   О

Баєр          1   3

Барселона  1   1

Рома          1   1

БАТЄ         1   0

 

Група F

 

Матч: Баварія - Динамо (Загреб);

Час: 21:45;

Арбітр: Олексій Кульбака (BLR);

Місце проведення: Мюнхен, стадіон "Арена Мюнхен";

Орієнтований склад "Баварії": поки не відомий;

Орієнтований склад "Динамо": поки не відомий;

Історія протистояння клубів: раніше не зустрічалися;

 

Матч: Арсенал - Олімпіакос;

Час: 21:45;

Арбітр: Бас Нейхейс (NED);

Місце проведення: Лондон, стадіон "Арсенал";

Орієнтований склад "Арсенала": поки не відомий;

Орієнтований склад "Олімпіакоса": поки не відомий;

Історія протистояння клубів: (04.12.2012) Олімпіакос - Арсенал (2:1); 

Турнірна таблиця групи:

                    І   О

Баварія          1   3

Динамо Зг      1   1

Арсенал         1   1

Олімпіакос     1   0

 

Група G

 

Матч: Маккабі (Тель-Авів) - Динамо (Київ);

Час: 21:45;

Арбітр: Давид Фернандес Борбалан (ESP);

Місце проведення: Хайфа, стадіон "Саммі Офер";

Трансляція матчу: ТРК "Україна", "Футбол 1";

Орієнтований склад "Маккабі": Райкович, Шпунгін, Таль Бен Хаїм 1, Тібі, Бен-Аруша, Ріка, Альберман, Мітровіч, Миха, Таль Бен Хаїм 2, Захаві. Не зіграють: Ігієбор;

Орієнтований склад "Динамо": Шовковський, Даніло Сілва, Драгович, Хачеріді, Антунеш, Рибалка, Велозу, Гармаш, Гусєв, Ярмоленко, Кравець. Не зіграють: Беланда, Теодорчик, Макаренко;

Історія протистояння клубів: (14.12.2011) ЛЄ Динамо - Маккабі (3:3);

 

Матч: Порту - Челсі;

Час: 21:45;

Арбітр: Антоніо Матеу Лаос (ESP);

Місце проведення: Порту, стадіон "Драгау";

Орієнтований склад "Порту": Касільяс, Перейра, Майкон, Маркано, Лайун, Рубен Невеш, Андре Андре, Імбюля; Корона, Абубакар, Браімі. Не зіграє: Андре Сілва;

Орієнтований склад "Челсі": Беговіч, Іванович, Кехілл, Террі, Аспілікуета, Матіч, Фабрегас, Вілліан, Оскар, Азар, Дієго Коста. Не зіграє: Куртуа;

Історія протистояння клубів: (25.11.2009) Порту - Челсі (0:1);

Турнірна таблиця групи:

                  І   О

Челсі          1   3

Динамо      1   1

Порту         1   1

Маккабі      1   0

 

Група H

 

Матч: Ліон - Валенсія;

Час: 21:45;

Арбітр: Мілорад Мажич (SRB);

Місце проведення: Ліон, стадіон "Жерлан";

Орієнтований склад "Ліона": поки не відомий;

Орієнтований склад "Валенсії": поки не відомий;

Історія протистояння клубів: (17.10.2000) Ліон - Валенсія (1:2);

 

Матч: Зеніт - Гент;

Час: 21:45;

Арбітр: Матей Юг (SVN);

Місце проведення: Санкт-Петербург, стадіон "Петровський";

Орієнтований склад "Зеніта": Лодигін, Смольников, Гарай, Ломбартс, Крішіто, Хаві Гарсія, Вітсель, Юсупов, Шатов, Данні, Дзюба. Не зіграє: Файзулін;

Орієнтований склад "Гента": Селсу, Асаре, Мітровіч, Нільсен, Нето, Кумс, Раман, Мілічевіч, Маттон, Саймон, Депуатр. Не зіграють: Гершон, Фокет, Деягере;

Історія протистояння клубів: раніше не зустрічалися;

Турнірна таблиця групи:

              І   О

Зеніт       1   3

Ліон        1   1

Гент        1   1

Валенсія  1   0

Автор

Комментарии

  • По дате
  • Лучшие
  • Актуальные
  • Друзья
Loading...