Tribuna/Футбол/Блоги/Футбольні реалії/Як сезон розпочнеш – так і проведеш. Надіємось, ні

Як сезон розпочнеш – так і проведеш. Надіємось, ні

«Карпати» та «Динамо» у різному настрої підійшли до першого туру Чемпіонату України. Кияни попри невиразні збори та обмаль трансферів таки стали володарем Суперкубку у важкому поєдинку із «Шахтарем». А львів’яни у міжсезоння, як завжди попрощались із кількома виконавцями, та й підписали непоганих футболістів – в колективі вже звикли до постійних перетрубацій. Але все на свої місця розставила саме гра. Динамівці зіграли тим же складом, що й із Шахтарем, ніяких змін Хацкевич не зробив. А в Карпат практично півскладу було оновлено, якщо...

31 июля 2019, 22:01
6

Динамівці зіграли тим же складом, що й із Шахтарем, ніяких змін Хацкевич не зробив. А в Карпат практично півскладу було оновлено, якщо відштовхуватись від минулого сезону. Одразу додамо, що новачки львів’ян не боялись йти на м’яч, хоча й без особливого успіху.

Перший більш-менш небезпечний момент фани на стадіоні «Україна» побачили на 6 хв. матчу, коли Караваєв (який став одним з найкращих у цьому матчі) обікрав Ді Франко та пробив над поперечкою. За моментом уважно слідкували молоді гравці «біло-синіх», серед яких були Шапаренко, Цітаішвілі, Попов… шкода, що з трибун.

11 хв. забивати міг Гармаш після чудового навісу від Буяльського. Але Підківка був на місці, відбивши м’яч, який летів впритул до кіпера. До речі, у цьому моменті позицію втратили захисники.

На 22 хв. помилкою воротаря Карпат після виходу на кутовому ледь не скористався Кенджора, але практично з лінії воріт сферу вибив Мартінш.

Під час наступних хвилин було більше фрі-файту, аніж футболу. Раз по раз фолили на Миколенку, та й Бєсєдін добре бив суперників по ногах. Отож жовтого світла в першій половині зустрічі вистачало.

З ніг на голову цей матч перевернувся на 42 хв. після передачі Кенджори м’яч у власні ворота переправив Ковтун. Здавалось, що команди так і підуть на перерву, з рахунком 0:1. Але під завісу тайму суддя призначає пенальті у ворота «левів», акцентуючи на падінні Гармаша. Пенальті реалізував Бєсєдін.

Загалом в першому таймі хотілось би відзначити активних гравців із двох клубів: Буяльський, Миколенко, технічний Ді Франко. Насправді, боротьби було на порядок більше, ніж технічних дій.

Другий тайм розпочався із замін з обох сторін. На поле вийшли Лейоуз у львів’ян та Де Пена у гостей зі столиці. Атакувальні гравці були покликаними освіжити протистояння. До слова, уругваєць з «Динамо» досить активно увійшов у гру, створюючи момент за моментом, хоча до реалізації було далеко.

Якщо говорити відверто, то другий тайм на моменти був не багатим. Команди обмінювались поодинокими атаками, але голами і не пахло. Гра точилась в центрі поля. Дещо пожвавив темп зустрічі Циганков, який вийшов на 69 хв. Віктор непогано проходив захисників Карпати, проте завершальним ударам не вистачало точності.

По ходу гри Динамо катастрофічно бракувало конструктиву. Можливо, не вистачало Шапаренка…А «Карпатам» бракувало досвіду та зіграності. Тому реальних загроз для динамівців вони не чинили. В підсумку, матч так і закінчився із рахунком 0:2. Признаймось, що гра не була надто видовищною. Будемо вірити, що команди лише входять в сезон, і надалі футболісти демонструватимуть більш цікавий футбол.

Хочеться побажати командам лише наснаги та сил у новому сезоні. Бо «левам» давно вже пора повернутись у першу шістку, як мінімум. А в «Динамо» наступна гра у Лізі чемпіонів, тому грати в сьогоднішньому стилі просто не можна!

P.S. Для мене ця гра більше запам'яталась відчайдушними криками Бойка: "Миколааа, Микола" - так воротар кликав захисника під час штрафного біля воріт "Динамо". Також мемами про Булецу та Супрягу, які зробили гру проти "Олімпіка". А ці хлопці так і не є рівнем столичного клубу.