Каноніри в крапчастому вбранні

Блог — Hummernews
Автор — Andrew Hummer
9 апреля 2021, 09:43

Найбільш цікавим матчем чвертьфіналу Ліги Європи став поєдинок між Аяксом та Ромою. В першому таймі можна виділити лише два моменти. На 11-й хвилині Джеко міг забити, але м’яч просвистів в сантиметрах від лівої стійки. Інший цікавий момент першого тайму закінчився класним голом... тобто голом Классена. В другому таймі підопічні Хага заробили пенальті, але Тадіч не зміг переграти Лопеса. А через дві хвилини підопічні Фонсеки змогли відігратись! Пеллегріні пробив в кут і кіпер Божих синів (ніхто не забув, що так називають гравців амстердамської команди?) Схерпен не впорався з нескладним ударом. І хоча аяксиди більше атакували, фортуна посміхнулась римлянам. На 87-й хвилині Пеллегріні подав з кутового. Гравець Аякса вибив м'яч прямо на Ібаньєса, який прийняв на груди (даруйте!) прийняв грудьми круглого і потужно вистрілив під поперечину. Зовсім нелогічна перемога вовків!

Інша несподіванка трапилась в Лондоні, де місцевий Арсенал не зміг переграти Славію. Не дивлячись на значну перевагу, каноніри змогли забити лише на 86-й хвилині – Пепе після пасу Обамеянга втік від захисників і переграв Коларжа. Але на останніх секундах Холеш приніс чеському клубу нічию. Складається враження, що крапчасті (гравці празького клубу) беруть за традицію псувати настрій британським командам. Після проходу шотландського Рейнджерс в чехів тепер є реальні шанси пройти в півфінал.

В інших матчах сенсацій не трапилось. Вільярреал на виїзді переграв загребське Динамо з рахунком 0:1, а червоні дияволи розібрались в Іспанії з Гранадою 0:2. Бруну Фернандеш забив свій 19-й пенальті з 20 за МЮ, а Маркус Рашфорд повторив досягнення Боббі Чарльтона, забивши 8 голів за один єврокубковий сезон (без врахування кваліфікації). Англієць вже вписав своє ім’я в історію, але на досягнутому явно зупинятись не збирається.

Per aspera ad astra! Крізь терні до зірок!