Tribuna/Футбол/Блоги/Цей день в історії футболу/20 лютого воротар Депортіво забив рятівний гол на останній секунді матчу

20 лютого воротар Депортіво забив рятівний гол на останній секунді матчу

В цей день у 2011 році Депортиво де Ла-Корунья зіграв унічию з Альмерією завдяки першому голу в Ла Лізі, забитому воротарем.

Автор — Майкл68
19 февраля 2022, 23:13

Депортиво весь сезон боровся за виживання у нижній частині турнірної таблиці. Команда щойно піднялася на тринадцяте місце завдяки сенсаційній перемозі над Вільяреалом. Тим часом Альмерія була на одну позицію позаду, здобувши лише чотири перемоги в перших двадцяти трьох іграх (хоча однією з них була виїзна перемога над Депортіво з рахунком 2:0).

Граючи на «Юегос Медітерранеос» в Альмерії, господарі поля вели з рахунком 1:0. Гол забив вінгер Пабло П’ятті на 48-й хвилині, і, здавалося, вони зможуть отримати перемогу, утримавши перевагу в другому таймі. Але арбітр призначив чотири хвилини додаткового часу, що виявилося достатнім часу для Депортиво, щоб зрівняти рахунок.

На секундомірі фактично було 94:02, коли Депортиво заробив кутовий, який арбітр дозволив їм виконати. Голкіпер Дані Аранзубіа пробіг усю довжину поля, щоб бути на подачі кутового. Удар виконав Пабло Альварес, а Аранзубіа головою відправив м’яч у ворота суперника. Одразу ж пролунав фінальний свисток.

Це був перший гол воротаря в Ла Лізі з 2002 року і перший в історії гол, який не був пенальті. На жаль, незважаючи на нічию, і Депортиво, і Альмерія завершили сезон вильотом. Проте Депортиво повернувся в Ла Лігу в сезоні 2012/13.