Tribuna/Футбол/Блоги/Цей день в історії футболу/3 лютого Тоттенхем Хотспур здобув рекордну перемогу над Крю Александра з рахунком 13:2

3 лютого Тоттенхем Хотспур здобув рекордну перемогу над Крю Александра з рахунком 13:2

В цей день у 1960 році у четвертому раунді Кубка Англії Тотенхем крупно виграв у Крю з рахунком 13:2. Це також стало рекордною поразкою для Крю.

Автор — Майкл68
3 февраля 2022, 00:14
1

Крю створив сенсацію, коли зіграв внічию з Тотенхемом. На той момент Крю займав 16-е місце в Дивізіоні 4 – на 83 місця нижче «шпор», які були на першому місці в Першому дивізіоні. Але 30 січня Крю зумів утримати лідерів ліги, зігравши внічию 2:2. Матч довелося перегравати на стадіоні Вайт Харт Лейн.

Там господарі, не гаючи часу, закріплювали своє домінування. На 30-й хвилині «шпори» мали перевагу 6:1, яку вони збільшили до 10:1 ще до перерви. Остаточний результат зафіксував на табло рахунок 13:2. Нападаючий Лес Аллен мав найвищий показник – 5 голів, за ним слідували центрфорвард Боббі Сміт (4), вінгери Кліфф Джонс (3) і Томмі Хармер (1).

На жаль, «шпори» не були такими плідними в наступному раунді, де програли Блекберну з рахунком 1:3. Однак у наступному сезоні вони отримали свою нагороду, вигравши лігу та подвійний Кубок Англії (включаючи ще одну перемогу в четвертому раунді над Крю в Кубку Англії з відносно скромним рахунком 5:1).