Tribuna/Футбол/Блоги/Новини з Буковини/💛🖤ВТРАЧЕНА ПЕРЕМОГА. «Буковина» – «Чернігів» (2:2). ЗВІТ ПРО МАТЧ

💛🖤ВТРАЧЕНА ПЕРЕМОГА. «Буковина» – «Чернігів» (2:2). ЗВІТ ПРО МАТЧ

У «Чернігова» всю гру у воротах стояв польовий гравець.

17 октября 2020, 19:34
1

У суботу, 17 жовтня, в рамках 7 туру Другої ліги (група «А») ФСК «Буковина» вдома приймав ФК «Чернігів». Це перший матч в історії між цими командами, який проходив за порожніх трибун.

ФК «Чернігів» через захворювання коронавірусом та травми у цьому матчі не зміг розраховувати на 7 основних футболістів. Головному тренеру Вадиму Постовому навіть довелося ставити у ворота польового гравця.

«Буковина» також була не у найсильнішому складі – через ушкодження та проблеми зі здоров’ям команді не могли допомогти Тарас Сивка та Едуард Матвєєнко.

Гру активніше розпочали господарі, одразу взявши м’яча під свій контроль. Однак попри непоганий старт першим м’яча із сітки воріт довелось діставати голкіперу «Буковини» Ігорю Фіялу. На 13-ій хвилині Раулюк послизнувся в центрі поля, давши супернику заволодіти м’ячем. Гравці «Чернігова» вибігли у швидку контратаку лівим флангом, Макаренко прострілив у штрафний майданчик, захисник «Буковини» Гакман намагався перехопити м’яча, проте зрізав його у свої ворота – 0:1.

Автогол змусив чернівчан ще активніше атакувати і вже за декілька хвилин нагоду відзначитись голом мав Палагнюк, але його удар з-меж карного майданчика пройшов зовсім поруч зі стійкою. А вже на 18-ій хвилині «Буковина» зрівняла рахунок. Після затяжної атаки «жовто-чорних» Ігор Нагорний наважився на дальній удар і не прогадав – чудовий гол без шансів для голкіпера.

Господарі продовжували тиснути на ворота Романченка. Особливо активними в атаці були Боровець, Столяр, Страшкевич та Палагнюк, які завдали декілька небезпечних ударів.

Зрештою одна із атак «Буковини» стала гольовою. На 34 хвилині зустрічі Боровець із центрального кола віддав точний пас на хід Палагнюку, Василь вийшов сам на сам із голкіпером та впевнено обіграв його – 2:1. За такого рахунку команди і пішли на перерву.

У другому таймі гравці «Буковини» знову цілком володіли ініціативою. Господарі контролювали м’яча, а гості лише подекуди вибігали у контратаки. Декілька разів намагався повторити гольовий удар здалеку Нагорний, проте йому не вдалось вразити ворота. Мали нагоду забити також Палагнюк та Страшкевич.

На 66 хвилині за грубий фол арбітр матчу вилучив гравця «Чернігова» Ментея, який, вийшовши на заміну, провів на полі менше п’яти хвилин.

На 74 хвилині гості заробили штрафний удар неподалік воріт «Буковини». Конопко навісив із правого флангу точно на голову Вересоцькому, який пробив у дальній кут без шансів для Фіяла – 2:2.

У «Буковини» залишалось трохи більше 15 хвилин, щоб вирвати перемогу. Практично весь цей час «жовто-чорні» провели на половині поля «Чернігова». Проте вивести когось із нападників на ударну позицію не надто вдавалось – гості захищались усією командою. Уже в компенсований арбітром час перемогу «Буковині» міг принести Палагнюк. Він пробивав майже із лінії воротарського майданчика, однак влучив прямо у голкіпера. Підсумок матчу – бойова нічия 2:2.

Склади команд:

«Буковина»: Фіяло, Гакман, Раулюк, Орловський, Нагорний, Копитов, Столяр (Мосіюк, 73), Боровець (Сахнюк, 87), Страшкевич, Рябий А. (Рябий Д., 77), Палагнюк.

Запасні: Чернятинський, Мануіла, Квасниця.

Головний тренер: Степан Маковійчук.

«Чернігів»: Романченко, Зенченко, Вересоцький, Мчедлішвілі, Чаус, Борщ, Кривобороденко (Мироненко), Макаренко (Ментей), Сердюк, Конопко, Бибік (Кохановський).

Запасні: Косов, Лакеєнко.

Головний тренер: Вадим Постовий.

Голи: Нагорний (18 хв.), Палагнюк (34) – Гакман (автогол), Вересоцький (74)

Вилучення: Ментей (66).

Попередження: Орловський, Нагорний, Сахнюк – Мчедлішвілі, Чаус.