Tribuna/Футбол/Блоги/Запорізький футбол і не тільки/Зоря і Шахтар влаштували гольову феєрію у Запоріжжі

Зоря і Шахтар влаштували гольову феєрію у Запоріжжі

Вчора, 20 вересня було зіграно матч третього туру УПЛ, в якому луганчани на своєму полі приймали донецький Шахтар.

Автор — Дмитро Горін
21 сентября 2020, 13:18
3

Матч почався без розвідки і команди по черзі не реалізували два моменти: спочатку Тайсон не реалізував вихід сам на сам не влучивши у ворота. Відповів луганчанин Юрченко, який пробивав з дуже вигідної позиції, але м'яч полетів вище воріт. Далі за Шахтар знову упустив хороший момент Тайсон, який не зміг добре обробити м'яч і круглий відскочив до Шевченка. У наступній атаці рахунок в матчі нарешті був відкритий: Віктор Корнієнко зробив простріл з флангу, серія рикошетів м'яч відлітає до Марлоса, який з кількох метрів відправляє м'яч в сітку, 0:1 гості повели в рахунку.  Зоря відповіла досить швидко, Кабаєв перехопив м'яч біля штрафного гостей, зробив пас на Кочергіна, який класним ударом забив в ближній кут, 1:1. Зоря зупинятися не збиралася, і на 27 хвилині в боротьбі в штрафному майданчику Степаненко зачепив Кабаєва і арбітр призначив пенальті, який упевнено реалізував Юрченко, 2:1. Далі Кабаєв небезпечно пробивав по воротах, але Трубін встиг скластися і відбити м'яч ногою. На 38 хвилині Тайсон знову упускає 100% шанс не влучивши у ворота. І два класних моменти у Алана Патріка, спочатку классно зіграв голкіпер луганчан Шевченко, а в другому моменті Зорю врятував каркас воріт. Останній момент в першому таймі мала Зоря, Вернидуб дуже добре пробивав по воротах, але голкіпер Шахтаря врятував команду. Дуже насичений на події вийшов перший тайм.

Другий тайм почався з атак Шахтаря, і як підсумок, активний початок дало результат: гірники заробили кутовий, ніхто з гравців Зорі не догледів за Сергієм Кривцовим і захисник Шахтаря головою зрівняв рахунок, 2:2. Після цього гра заспокоїлася, гості більше володіли м'ячем, але до небезпеки біля воріт Шевченко справа не доходила. На 67 хвилині чудовий шанс упустив Громов, яких із вигідної позиції пробив вище, цілком можливо цей гол міг принести перемогу господарям. Дуже інтенсивний і цікавий матч вийшов, звання центрального матчу туру повністю виправдано.  Зоря - Шахтар 2:2

Голи: Кочергін, 19, Юрченко, 28 (пен.) - Марлос, 17, Кривцов, 49

Зоря: Шевченко - Фаворов, Вернидуб, Абу Ханна, Циганікс (Гречкин, 78) - Іванисеня - Юрченко (Цвек, 78), Назарина, Кочергін - Громов (Перович, 90+1), Кабаєв (Гладкий, 88).

Шахтар: Трубін - Додо, Кривцов, Матвієнко, Корнієнко - Степаненко, Алан Патрік (Маркос Антоніо, 82) - Марлос (Коноплянка, 81), Соломон (Тете, 74), Тайсон - Мораес (Фернандо, 87).

Попередження: Фаворов, Кочергін - Марлос, Кривцов, Степаненко.

Наступний матч Зоря зіграє в неділю 27 вересня на виїзді проти ПФК Львів, початок матчу о 14:00 Фото: zarya-lugansk.com Відео: Football Hub Автор: instagram.com/thefootzp