Tribuna/Футбол/Блоги/Футбольный мир/Кращі матчі першого туру Євро 2020

Кращі матчі першого туру Євро 2020

Перший тур добіг свого логічного завершення, але є матчі, які залишаться в пам’яті на все життя. Починаючи з автоголів, нереалізованих моментів, незарахованих голів та завершуючи нереальною швидкістю на полі. Тож ТОП три гри, які варто переглянути.

Автор — Arina
16 июня 2021, 11:55
2

Перший тур добіг свого логічного завершення, але є матчі, які залишаться в пам'яті на все життя. Починаючи з автоголів, нереалізованих моментів, незарахованих голів та завершуючи нереальною швидкістю на полі. Тож ТОП три гри, які варто переглянути.

На третьому місці розмістилися збірні Угорщини та Портіугалії. З перших хвилин хотілося побачити забиті голи, але всі 83 хвилини угорцям вдавалось тримати нічийний нульовий рахунок.

Та вже за шість хвилин до завершення основного часу діючі чемпіони Європи все ж зломили гру на свою користь. Першим голом відзначився Рафаель Геррейро. Відзначився дублем й Кріштіану Роналду. Це і допомогло португальцям розгромити суперника з рахунком 3:0. У підсумку Угорщина - Португалія 0:3.

На другому місті - збірні Франції та Німеччини. Активний тиск на ворота суперника з перших хвилин матчу розпочала Франція. І вже на 20-й хвилині у зстрічі став 1:0 на користь французів. Стрімка контратака французів завершилась прострілом Ернандеса на дальню стійку – м'яч летів до Мбаппе, однак Хуммельс зрізав його у власні ворота.

У другому таймі Німеччина почала ще більше відповідати на атаки суперника, але все ж так і не вдалося забити. У той же час Франція не втрачала шанси на забиті голи, але вони так і не були зарахувані. Автогол Хуммельса допоміг францзам отримати перемогу 1:0. У підсумку Франція - Німеччина 1:0.

Першу сходинку рейтингу кращих матчів на Євро 2020 - посідає матч збірної Нідерландів та України. Це той випадок у футболі, коли з перших секунд гра виглядає захопливо. Кожен удар у площину воріт не дає розслабитися й тримає в напрузі до останньої хвилини. Перший тайм завершився без забитих голів.

Та вже після перерви гра стала ще запеклішою. Два пропушені голи у ворота збірної України виглядали жахливо, але козаки зібралися та змогли відігратися. І здавалося б, що вже можна видихати, але нідерландці вирішили по совєму. За п'ять хвилин до кінця матчу Нідерланди перетягли рахунок на свій бік. Це і допомогло нідерландцям перемогти суперника з рахунком 3:2. У підсумку Нідерланди - Україна 3:2.