Tribuna/Футбол/Блоги/Футбол 2000/ПІДСУМКИ 1-ГО ТУРУ УПЛ СЕЗОНУ 2021\22

ПІДСУМКИ 1-ГО ТУРУ УПЛ СЕЗОНУ 2021\22

Сьогодні залишилось зіграти лише один матч - Ворскла прийматиме Дніпро-1, тому є сенс підбити підсумки дебютного туру УПЛ.

Блог — Футбол 2000
Автор — Oleksandr Sapronov
26 июля 2021, 12:56
13

Загалом - тур вийшов дуже і дуже непоганим, я б навіть сказав цікавим. Зазвичай перші літні тури не балують видовищністю і букетами голів, але в цей раз все вийшло навпаки.

Пробіжимося по кожній з команд, що вже встигли зіграти.

ФК "Львів"

Джерело: фейсбук-сторінка ФК "Львів"

Провели дуже живенький і якісний матч проти "Маріуполя".

Проваленими були лише перші 10-15 хв матчу, коли "азовці" і гол збили, і ще момент хороший мали.

Потім же "львів'яни" вирівняли гру і команди почали бігати на зустрічних курсах.

Перший тайм матчу взагалі видався дуже хорошим і динамічним, в другому вже трохи присіли. Фізика на початку сезону ще не та.

З гравців виділив би лівого вінгера Ернеста, майже вся гострота ФК "Львів" йшла через його фланг.

ФК "Маріуполь"

Джерело: фейсбук-сторінка ФК "Маріуполь"

Команда-супутник "Шахтаря" майже завжди виглядає жваво в атаці, але неймовірно лажає в обороні. Цей матч не став виключенням.

Азовці дуже якісно моментами вибігали в атаки, могли забити 2-3 голи, але захист маріупольців дозволяв ФК "Львів" забагато.

Поки що складно сказати щось конкретніше, матч вийшов наче непоганий, але сказати щоб Маріуполь чимось запам'ятався я не можу.

ФК "Колос"

Джерело: фейсбук-сторінка ФК "Колос"

Руслан Костишин побудував доволі міцну команду, від якої особисто я очікую в цьому сезоні хорошої, поставленої гри.

Але дебютний матч представників Ковалівки видався доволі слабеньким.

Кілька ударів за весь перший тайм - не те, що очікуєш від борця за єврокубки в матчі проти дебютанта.

Ну а в другому таймі лише хороша гра на лінія Євгена Волинця вберегла "Колос" від великих проблем.

ФК «Верес» Рівне

Як для дебютанта Прем'єр-Ліги дуже добротний матч. Перший тайм розкачувались і приглядались, а в другому могли розраховувати більше, ніж на одне очко.

А який удар наніс Євген Пасіч - в падінні через себе! Це був би гол туру точно, а то і всього чемпіонату, як би не хороша гра голкіпера "Колоса".

"Червоно-чорні" мали ще кілька моментів, і заслужили в дебютному матчі більше, ніж одне очко.

ФК "Шахтар" Донецьк

Джерело: фейсбук-сторінка ФК "Шахтар"

Складно говорити про рівень донеччан по першому матчу, "Шахтар" домінував 80 хв ігрового часу і мав забивати не два, а 4-5 м'ячів.

Ніяких висновків.

Хіба що Матвієнко знову лажонув, але це виявилось не смертельно. Ну і Соломон з Траоре красені.

ФК Інгулець

Джерело: фейсбук-сторінка ФК "Інгулець"

Починати проти "Шахтаря" - це завжди непросто, але треба віддати належне "Інгульцю", незважаючи на те, що Шахтар крутив свої бразильські тіки-таки, але "фермери" тримались і не здавались до останнього.

Тільки за перший тайм "Шахтар" наніс 9 ударів по воротах Гальчука, і добре, що на перерву Інгулець пішов з різницею лише в мінус два.

Але в другому таймі гра трошки заспокоїлась, і в кінці матчу підопічні Лавриненко навіть гол забили: комбінація Запорожець-Опанасенко-Стівен" вийшла дуже непоганою.

ФК "Рух" Львів

Джерело: фейсбук-сторінка ФК "Рух"

Поруч з луганською "Зорею" - найбільший невдаха першого туру.

Пропустити такий необов'язковий, я б навіть сказав - дурний перший гол, треба вміти. Олександр Бандура - хороший і досвічений воротар, але тут припустився помилки після нескладного удару.

"Руху" не вистачало форварда - Борячук матч навряд занесе собі в актив, а Кузик, який став каталізатором майже всі атак "Руху" в другій половині гри - далеко не форвард.

Непогано влився в гру аргентинський новачок Альваренга. Місцями бігав трохи хаотично, але старався. Також сподобався молодий захисник Лях.

Загалом - "Рух" давив, домінував, намагався комбінувати, але пропускав. Таке теж буває.

«Металіст 1925» Харків

Джерело: фейсбук-сторінка ФК "Металіст 1925"

Дебютний матч молодої команди в Українській Прем'єр-лізі і одразу який успішний!

Грамотно вибудували оборону проти "Руху, і, незважаючи на територіальне домінування львів"ян, особливо багато моментів ті не мали.

А харків'яни вдало використали свої можливості. Перший гол Батюшина - помилка досвідченого Бандури, а другий гол Криськова може сміливо претендувати на гол туру. Це було дуже гарно.

ФК "Зоря" Луганськ

Джерело: фейсбук-сторінка ФК "Зоря"

Думаю не помилюсь, коли скажу що ФК Зоря - найбільший невдаха туру. Так битись - і так програти. Дуже хороший матч для Зорі, незважаючи на результат.

Шахаб і Булеца були кращими у складі луганців. Більше, ніж Шахаб в об'єктивах телекамер не з'являвся, мабуть, ніхто.

Думаю, саме він буде основним форвардом команди в сезоні. Олександр Гладкий після виходу на заміну запам'ятався тільки матюками і розмовами з арбітром.

Зоря контролювала і м"яч і матч, дуже непогано рухались фланги, комбінації були осмислені та місцями креативні. Але Зоря програла. Як сказав після матчу тренер "чорно-білих" (хоча вже чорно-червоних) Скрипник: "не хватило одного голика"

ФК Олександрія

Джерело: фейсбук-сторінка ФК "Олександрія"

Той випадок коли гру можна і не пам'ятати, а результат хороший. Олександрія провела парадоксальний матч - більшу частину матчу сиділа біля своїх воріт в обороні, але вигравати могла не 0-1, а 0-3.

Орім голу, вихід сам на сам не реалізував новачок Олександрії Клаудіо Спінеллі. Ну і як "жовто-чорні" не реалізували вихід вдвох на пусті ворота і захисника - одному Богу відомо.

Ідеальний матч для андердога, який витримав натиск і в контратаках свого досяг.

ФК "Черноморець" Одеса

"Одесити" дуже сирі, навіть на фоні розібраної "Десни".

Поки що "Чорноморець" - найслабша команда туру. Звісно, свою роль зіграло і раннє видалення, але і без нього гра одеситів була слабенькою.

Навіщо взагалі було виходити в Прем'єр-Лігу, щоб потім відбиватись орендованим в "Динамо" молодняком?

Питання риторичне.

З такою грою "Чорноморець" вже туру до 10 може стояти на виліт. Хотілося б помилятись, але, але, але...

ФК "Десна" Чернігів

Джерело: фейсбук-сторінка ФК "Десна"

Представники найпівнічнішої області України зазнали великих змін в міжсезоння і тому біло цікаво глянути, що може показати ця нова, оновлена "Десна".

По матчу з "Чорноморцем" щось сказати складно - це був виніс в одні ворота з раннім видаленням і розібраним суперником.

Тому по "чернігівцям" висновки зробимо пізніше.