Tribuna/Футбол/Блоги/ФК Джуніорс/Кубок району – Шпитькам!

Блог — ФК Джуніорс
Автор — ФК "Джуніорс"
29 июня 2018, 11:10
1

За десять років виступів у змаганнях під егідою Києво-Святошинської районної федерації футболу «Джуніорс» здобув чимало різноманітних трофеїв. У колекції команди Сергія Шута є перемоги у чемпіонатах району з футболу та футзалу, а також Суперкубок району. Не вистачало лише одного експонату - районного кубка.

В четвер, 28 червня, шпитьківчани отримали нагоду здобути омріяний трофей. У вирішальному матчі, який відбувся на ірпінському стадіоні «Чемпіон», «юніори» змагалися за Кубок Києво-Святошинського району з місцевим ФК «Кудрівка».

З самого початку зустрічі підопічні Євгена Чуприни позначили свою перевагу у класі та ще до середини першого тайму матеріалізували її у два забиті м’ячі. Спочатку відзначився Андрій Ятленко. Центральний захисник «Джуніорс» замкнув подачу Івана Кривошеєнка зі штрафного. Збільшив перевагу шпитьківчан у рахунку Вадим Костяний. Нападник дотепно (п’ятою) переправив м’яч у сітку після прострілу Олександра Скорохода з правого флангу.

Всі питання стосовно переможця зустрічі «Джуніорс» мав знімати ще до перерви, моментів для цього не бракувало. Зокрема, двічі з вбивчих позицій пробивав Костяний. У першому епізоді господарів врятував голкіпер, а у другому м’яч пролетів поруч зі стійкою. Також близьким до успіху був Віктор Курята, який замкнув подачу з кутового.

Справу до розгрому «юніори» довели вже у другому таймі. Причому успіх команді знову приніс стандарт. Цього разу штрафний виконав Скороход. Олександр подав на дальню стійку, звідки Євген Колесник скинув м’яч на протилежний край воротарського майданчика. Курята у стрибку головою поцілив у порожні ворота.

Наприкінці зустрічі «Кудрівка» зусиллями Романа Солодаренка, який реалізував пенальті, відіграла один гол. Проте, розгромної поразки команда не уникнула. Показову багатоходівку шпитьківчани завершили результативним ударом Дмитра Кульгука – 4:1.

Фіналістів та тріумфаторів Кубка Києво-Святошинського району вітали і нагороджували почесні гості матчу: віце-президент ФФУ Вадим Костюченко, заступник голови КОФФ Олександр Нігруца, заступник голови Києво-Святошинської РДА Михайло Резнік, сільський голова села Шпитьки Надія Грищенко. Відзначимо, що крім такого жаданого трофею, а також золотих медалей, «Джуніорс» здобув ще одну нагороду: пам’ятною статуеткою КСРФФ відзначила кращого гравця фіналу – Олександра Скорохода.

«Кудрівка» (Ірпінь) – «Джуніорс» (Шпитьки) 1:4

Голи: Солодаренко 78 пен – Ятленко 18, Костяний 25, Курята 60, Кульгук 90

«Джуніорс»: Максименко, Дердель, Ятленко, Самар, Верхов, Курята, Скороход, Колесник, Левенець, Кривошеєнко, Костяний. На заміну виходили: Щериця, Костенко, Кульгук, Шут.